Сайт
Головна - Комунікації - Повітряне опалення каркасного будинку

Повітряне опалення каркасного будинку

Повітряне опалення – хороший вибір для каркасних будинків. Цьому є кілька причин. Важливо, щоб каркасний будинок був обладнаний активною вентиляцією, тому що стіни не дихають, а повітрообмін повинен бути хороший.

Справа в тому, що активна вентиляція – досить дорога і складна система. Робити її тільки заради вентиляції – не зовсім раціонально. Тому, часто поєднують систему активної вентиляції з повітряним опаленням. Повітряне опалення та вентиляція будуть мати загальну систему повітроводів, виходів повітроводів в стіни, загальний повітрозабірник з вулиці.

Повітряне опалення з газовим пальникомПовітря гріється за допомогою електричного або газового нагрівача. Повітропроводи розміщуються всередині перекриттів і каркасних стін. Для монтажу повітроводів необхідно передбачити посилені перекриття. Діаметр повітроводів досить великий і, щоб ці конструкції не послабили конструкції потрібно прорахувати каркасний будинок з урахуванням повітряного опалення.

У разі використання повітряного опалення в якості основного, можна вже не дбати про проведення водяного опалення. Однак іноді встановлюють і водяне й повітряне опалення одно як основне, другий - допоміжний, резервне на випадок перебоїв з якимось видом енергоносіїв. Наприклад, відключили газ – не працює котел водяного опалення, але працює повітряне опалення, що працює від електронагрівача. Або відключили електрику і перестало працювати повітряне опалення. Тоді можна скористатися резервним водяним опаленням, що працює від котла на твердому або дизельному паливі.

Фото Каркас