Сайт
Головна - Комунікації - Водопостачання заміського будинку

Водопостачання заміського будинку

У приватних заміських будинках завжди гостро стоїть питання водопостачання, тому що дуже рідко до котеджних селищ підходять централізовані водопровідні системи. Доводиться власникам індивідуальних будинків вирішувати проблему водопостачання самостійно.

Водопостачання будинкаНайбільш поширені два способи водопостачання індивідуального котеджу: колодязь і свердловина. Ґрунтові води – ось основне джерело води. У більшості наших регіонів, ґрунтові води досить чисті і безпечні. Але все одно, перш ніж користуватися такою водою необхідно переконатися в її якості, якщо немає точної інформації - запросити фахівців, провести дослідження. Якщо ближні водоносні шари забруднені, вода стає проблемою. Можна пробувати бити свердловину глибше (до артезіанської води), але це коштує набагато дорожче, та й немає гарантій.

Так чи інакше, вода повинна надходити в будинок автоматично, незалежно від того, є джерелом колодязь або свердловина. Для підйому води з глибини застосовуються електро-насоси різних потужностей і конструкцій. Природно, вибір насоса в першу чергу залежить від водоспоживання будинку. Чим більше витрата води, тим більший забір повинен бути у насоса, а значить і більше потужність.

Не дивлячись на всю чистоту ґрунтових вод, на вході у водопровідну систему котеджу встановлюється фільтр, або навіть ціла система фільтрації. Крім ймовірності засмічення системи труб, необхідна підстрахування, адже сьогодні вода чиста, а завтра з сусіднього складу ракет прорве паливо або ще який нежданчик і все це може в кінцевому підсумку виявитися в ґрунтових водах, а без надійної системи фільтрації – і у вашій чашці з кавою...

Фото Каркас