Сайт
Головна - Каркасні будинки - Каркасно-панельні будинки

Каркасно-панельні будинки

Каркасно-панельні будинки - це дуже специфічний симбіоз каркасної технології індивідуального будівництва і будівництва промислових об'єктів. В основі каркасно-панельної технології знаходяться, так звані, сендвіч панелі, з яких збирають будинок. Сендвіч панель являє собою конструкцію з утеплювача (пінополістирол, пінополіуретан, мінвата, скловата), укладеного між двох шарів жорсткого матеріалу (ОСП, ПВХ, ДВП, металу).

Будинок збирається шляхом набору стін зі стандартних сендвіч панелей. Панелі мають стикувальні елементи з дерев'яного бруса або дошки, якими панелі кріпляться між собою. Існують варіанти, коли панелі збираються на заздалегідь зведеному дерев'яному каркасі. У цьому випадку, вони слугують для додання дому жорсткості і як утеплення. Такий підхід до каркасно-панельної технології забезпечує більшу надійність будівлі, але і за термінами будівництва, мало відрізняється від звичайного каркасного будинку. Якщо ж каркасний будинок збирається безпосередньо з панелей із стикувальними елементами, то швидкість зведення такого будинку - 1-2 місяці під ключ! Структура панелейЦе рекорд, навіть для каркасного будівництва. Але, тут потрібно уточнити, що мова йде саме про термін будівництва каркасно-панельного будинку на об'єкті. Самі ж панелі виготовляються в заводських умовах заздалегідь.

Сендвіч панеліБудівництво панельно-каркасних будинків - найдешевший і швидкий вид каркасного будівництва. Але доступність панельної технології для самостійного будівництва викликає сумніви. Для монтажу сендвіч панелей, найчастіше, застосовується підйомна техніка, що дорого коштуватиме для приватного забудовника. У той же час, фірми, що спеціалізуються на панельно-каркасних будинках, зазвичай, мають у своєму розпорядженні таку техніку. Також, будинок з сендвіча зібраний не на окремому каркасі повинен мати до двох поверхів в висоту. А в іншому, ця технологія дуже прогресивна і має безсумнівні переваги.

Фото Каркас