Сайт
Головна - Дах і покрівля - Композитна черепиця

Композитна черепиця

У традиційних керамічної та цементної черепиці завжди був серйозний недолік – надмірна вага. При розробці сучасних покрівельних матеріалів, всіляко намагаються знизити вагу матеріалу, що одразу призводить до полегшення здешевлення всіх конструкцій будинку. А ціна будівництва – один з найважливіших факторів у кризовому світі.

Композитна черепиця розташовується в класифікації покрівельних матеріалів десь посередині, між натуральними і штучними покрівлями. Композитна черепиця складається з декількох шарів, основою яких, є сталевий лист товщиною в півміліметра, з двостороннім покриттям особливим сплавом (Zn, AL, Si), стійким до корозії. Поверхня лицьової сторони композитної черепиці покривається кам'яною крихтою і черепиця стає зовні схожа на керамічну черепицю. Так само як і натуральна черепиця, композитна вогнестійка, стійка до температурних коливань і дії агресивного середовища.

Монтують композитну черепицю на решетування з дерева (планка 50х50мм, з кроком 370-400мм). На краях листів є спеціальні загини, які утворюють замки і гарантують гідроізоляцію даху. Композитна черепиця працює при температурах -100 - +100 градусів за Цельсієм, а монтаж можливий при температурах від -10 до +35 градусів.

Композитна черепиця випускається невеликими листами, щодо тієї ж металочерепиці. Це дозволяє зробити монтаж більш зручним, зменшити кількість різів і скоротити відходи черепиці.

Фото Каркас