Сайт
Головна - Дах і покрівля - Цементна черепиця

Цементна черепиця

Можна сказати, що цементна або точніше, піщано-цементна черепиця – найближча родичка керамічної черепиці. Іноді їх обох відносять до категорії натуральних черепиць, хоча це швидше відноситься до керамічної черепиці. Піщано-цементна черепиця виготовляється з піску та портландцементу, який у свою чергу складається з глини і вапняку, обпалених при температурі тисячі градусів за Цельсієм при цьому, з додаванням гіпсу.

З отриманої суміші формують черепицю у формах, потім покривають всі поверхні спеціальними складами (суспензіями на основі акрилу). Потім, черепицю сушать у спеціальних тунельних печах. Проходить 28 діб, перш ніж бетон застигне остаточно і черепиця може використовуватися. Барвники наносяться не на поверхню черепиці, а в масі, так що черепиці не загрожує втрата колір через вигоряння на сонці. Додатково поверхню черепиці покривають глазур'ю. Але навіть коли вона зійде через пару десятків років, дах не втратить кольору, просто стане дещо блідіше.

Цементно-піщаная черепиця

За своїми властивостями цементно-піщана черепиця дуже схожа на керамічну, тільки кілька міцніше останньої і може бути трохи менше ошатна. Морозостійкість цементно-піщаної черепиці також вище ніж у кераміки, що особливо важливий чинник в умовах півночі СНД. У відношенні монтажу, він однаковий для цементної та керамічної черепиці.

Фото Каркас