Сайт
Головна - Дах і покрівля - М'яка бітумна черепиця

М'яка бітумна черепиця

Гнучка бітумна черепиця (гонт) виготовляється і реалізується у великій кількості різних форм і різноманітності колірної гамми. Завдяки цьому, архітектори, будівельники з великим задоволенням використовують бітумну черепицю, що дозволяє створювати естетично привабливі покрівельні покриття, причому навіть на складних, пересічених покрівельних поверхнях.

М'яка черепиця виготовляється у вигляді окремих сегментів, що складаються візуально з декількох черепиці, злитих в одне. На зовнішній поверхні нанесена керамічна крихта. На задній стороні розміщені клійкі бітумні смужки.

Внаслідок гнучкості бітумної черепиці, вона потребує опори по всій поверхні. Для цієї мети в першу чергу має бути створено основу. Найчастіше основа під м'яку черепицю представляє собою збите дошкове покриття. Ширина дощок 80-150мм і товщина - 24 мм. Між дошками основи повинен залишатися зазор - 5мм. Також можна зібрати підставу з профільованої дошки, із з’єднуючими краями, як дошка підлоги; або з ОСП плит.

М'яку черепицю кладуть паралельно карнизу. На краях і в місцях з виходом конструктивних елементів даху (димоходи, тощо) застосовують підкладку з неорганічної бітумної пластини. Пластини гонту з'єднують спеціальними гонтовими цвяхами і холодним бітумним клеєм.

У процесі монтажу бітумної черепиці використовують додаткові елементи:

- Вентиляційні отвори даху;

- Снігозатримуючі елементи;

- Коньковий елемент;

- Виходи антен;

- Бордюрні елементи;

Монтаж бітумної черепиці здійснюється внакладку, щоб забезпечити повну водонепроникність даху. При першому ж хорошому сонячному дні, бітум гонту розігрівається достатньо, щоб природним чином склеїти пластини в єдиний бітумний панцир для даху.

Фото Каркас