Сайт
Головна - Дах і покрівля - Ондулін. Бітумні покрівельні матеріали

Ондулін. Бітумні покрівельні матеріали

Ондулін – це в якомусь сенсі спадкоємець знайомого багатьом азбестового шиферу. В усякому разі, ці матеріали дуже близькі з геометрії. Ондулін являє собою аркуші з гофрованого волокна, просоченого бітумом. Також до складу ондуліна вводять спеціальний мінеральний наповнювач і гуму, що врівноважує баланс еластичності та міцності. Цей матеріал, ось вже 60 років не втрачає популярності. Його ще іноді називають – Єврошифер. Довговічність ондуліна досягає 50 років, а гарантія виробника - 15 років.

Ондулін добре підходить до різних кліматичних зон. Йому не страшний ні мороз приполярних регіонів, ні тропічна спека. Якщо рештування даху, до якого монтується ондулін, виконане за всіма правилами – така покрівля здатна витримувати ще й значні механічні навантаження.

Отже, склад ондуліна: чистий бітум; волокна целюлози; мінеральний наповнювач; термотвердіючі смоли; фарбувальні речовини. Колір листів Ондуліну не втрачається з часом, тому що, за технологією спершу проводиться забарвлення і лише потім форма з шифером заливається і просочується бітумом. Таким чином, фарба не має безпосереднього контакту з навколишнім середовищем, а захищена шаром бітуму.

Ондулін має такі переваги:

- Гідрофобність, тобто стійкість до вологи;

- Несприйнятливість до біологічного руйнування цвіллю і мікроорганізмами – гниття тощо.

- Стійкість хімічному впливу, аж до кислотних дощів;

- Простий монтаж і легкий ремонт даху (досить замінити зіпсовані листи);

Листи Ондуліну можна стелити поверх практично будь-якої основи, можливо навіть існуючої старої покрівлі. І це ще одна перевага даного покрівельного матеріалу.

Фото Каркас