Сайт
Головна - Дах і покрівля - Сучасні покрівельні матеріали

Сучасні покрівельні матеріали

Сучасна хімічна промисловість дуже далеко зайшла у сфері покрівельних матеріалів. На ряду з традиційними черепицями, шифером і покрівельним залізом, з'являються т.зв. рулонні покрівельні матеріали нового покоління. Як найбільш яскравий представник цього класу покрівельних матеріалів – Єврорубероїд . Цей матеріал лише віддалено нагадує жахливі чорні рулони гідроізоляції, такої популярної в радянську епоху і до недавніх пір.

Рулонные битумные кровельные материалыЄврорубероїд являє собою основу – полотно не схильний до гниття, біоруйнування, виткане зі скловолокна і подібних матеріалів. Обидві поверхні основи вкриті модифікованим бітумом, з добавкою полімерів. Тому, таке покриття і називається бітуму-полімерним. На поверхні лицьового боку наноситься шар керамічної крихти різних кольорів і відтінків.

Рулонні покрівельні матеріали наносяться гарячим способом, коли газовим пальником поступово прогрівається підкладка даху і ділянка покрівельного матеріалу, який повинен туди лягти, поступово розгортаючи його по схилу даху. Таким чином, бітум розм'якшується, злегка підплавляється і надійно прилипає до даху.

Укладка еврорубероїдуСучасні рулонні покрівельні матеріали відповідають всім стандартам, в тому числі і високим Європейським екологічним нормам. Термін служби також радує – до 20-25років. Та й за ціною – це один із самих доступних матеріалів із сучасних, представлених на ринку (звичайно, не враховуючи такі архаїзми як покрівельне залізо і азбестовий шифер ...).

Звичайно, за вишуканістю зовнішнього вигляду даху, єврорубероїд може поступатися бітумній або класичній черепиці, але це однозначно справа смаку. Тим більше, за співвідношенням «ціна-якість», рулонні матеріали – лідери покрівельного ринку і за ними велике майбутнє в сегменті індивідуального будівництва.

Фото Каркас