Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Підвісні стелі з гіпсокартону

Підвісні стелі з гіпсокартону

Підвісні стелі нерозривно асоціюються з поняттям сучасного інтер'єру. Підвісні гіпсокартонні стелі застосовуються, як в офісних, так і в промислових будівлях; як в багатоповерхових, так і в індивідуальних будинках. За своїми характеристиками та темпами зростання популярності - за цими стелями майбутнє.

Підвісна стеля - це система, в яку входить несучий каркас з легкого сплаву і власне облицювання - гіпсокартон тощо. Каркас в більшості випадків представляє собою гратчасту конструкцію, яка кріпиться до основної стелі та стін за допомогою саморізів (саморезов з дюбелями тощо).

Підвісні стелі дають можливість приховати дефекти основної стелі, вирівняти її. Також під підвісними стелями зручно маскувати проводку комунікацій. Але при цьому, аніскільки не ускладнивши доступ до мереж, у разі потреби. Ця функціональність більше актуальна для офісних і адміністративних будівель, але і в своєму будинку буде теж не зайвою.

Також, з підвісними стелями часто поєднують освітлювальну систему. Акуратно вмонтовані в стелю лампочки виглядають набагато акуратніше, ніж більшість люстр. До того ж, такий мінімалізм - вельми сучасний.

Застосування підвісної стелі дозволяє зробити стелю в кілька рівнів, що відкриває широкі можливості для дизайну інтер'єрів.

Панелі підвісних стель виготовляються з: 1.Мінеральних волокон (суміш піску, скляного бою і вапна); 2.Металу (алюміній або пофарбована сталь); 3.Гіпсокартону; 4.Деревини; 5.Пластику. Найпопулярнішим з вищевказаних матеріалів заслужено є гіпсокартон.

За геометричною формою, виділяють шість різних видів стельових панелей. Плиткові, панельні, рейкові, касетні, гратчасті, ячеїсті.

Фото Каркас