Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Штукатурка фасадів будинку

Штукатурка фасадів будинку

Штукатурка зовнішніх стін - одночасно простий і привабливий вид обробки фасадів будівель. Таке покриття має багато переваг. Тому, фахівці з штукатурки затребувані завжди.

Основними плюсами оштукатурювання фасадів є наступне. По-перше, штукатурка не перешкоджає природній вентиляції стін. По-друге, покритий штукатуркою фасад не боїться атмосферної вологи і досить довговічний. По-третє, при зносі покриття зі штукатурки його не складно відремонтувати, замінити, оновити. Четверте, в порівнянні з багатьма іншими варіантами обробки фасадів, штукатурка - один із самих недорогих.

Сьогодні, на ряду з класичною, рівною штукатуркою, стала популярна т.зв. декоративна штукатурка. Далі пройдемося коротким оглядом і поговоримо про види декоративної штукатурки.

Тонкі штукатурки. Накладаються на фасад декількома тонкими шарами. Причому шари з різного за властивостями матеріалу. Так досягається одночасна естетичність і краса поверхні, її міцність і стійкість до впливу навколишнього середовища, а також низьку витрату матеріалів. Основна умова для даного виду декоративної штукатурки - наявність ідеально рівних стін.

Для декоративного оштукатурювання фасадів застосовують декілька сучасних видів сировини: мінеральну, силікатну, акрилову і силіконова штукатурки. Акрилова штукатурка виділяється на тлі інших більшою в'язкістю, зручністю нанесення, високим ступенем захищеності від вологи. Однак, вона дещо погіршує «дихання» стін будівлі.

Сучасна декоративна штукатурка має ряд правил. По-перше, тонкошарові штукатурки необхідно наносити тонким шаром, завтовшки в одне структурне зерно сировини штукатурки. По-друге, під час процесу оштукатурювання фасад повинен бути надійно захищений від атмосферної вологи. По-третє, коли ведеться оштукатурювання кольоровою штукатуркою, не слід змішувати партії, тому що їх відтінок може відрізнятися. Четверте, повне оштукатурювання фасаду повинно здійснюватися у максимально стислі терміни. І п'яте, штукатурка на фасаді повинна повністю висохнути, перш ніж переходити до інших робіт.

Фото Каркас