Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Оздоблення фасадів

Оздоблення фасадів

Оздоблення фасадів і взагалі зовнішнє оздоблення будівель несе ряд важливих функцій. По-перше, це візитна картка будинку, можна сказати - його обличчя. Не дивно, що будь-який забудовник хоче зробити свій будинок найгарнішим у районі. Значить і фасадний матеріал підбирається відповідний: гарний, статусний, дорогий ну і звісно практичний. По-друге, оздоблення фасаду в більшості випадків виконує ще й теплозахисну функцію. Часто фасадні матеріали і панелі поєднуються з утеплювачем. Це зручно і правильно. Фасади, чим і як обробляти - ось тема сьогоднішнього огляду.

Цегла. Облицювальна цегла. Часто оздоблення фасаду виконують з облицювальної цегли. Така обробка фасадів будинку надає будові додаткову міцність, теплозахист і, звичайно, солідність. Існує безліч варіантів сучаснї облицювальної цегли: на повний профіль; в півцеглини; з гладкою або рельєфною поверхнею; багатий вибір варіантів забарвлення. Між стінами будинку і кладкою оздоблювальної цегли необхідно залишати зазор у 4-5 см. Можна обшити стіни утеплювачем, залишити знову ж таки, невеликий зазор і зробити цегляну кладку.

Керамограніт. Сучасний полімерний матеріал. З нього виготовляють фасадну плитку. Вона буває глянцевою або матовою. Багатий вибір варіантів оформлення: від одноколірних, до «під камінь». Плитку з керамограніту кріплять на профілях за допомогою спеціальних фіксаторів (рідше саморізами). Фасади з керамограніта майже на 100% суміщають з утепленням фасаду. Мінвата або плити пінополістиролу монтуються в проміжках профілів, між стіною і фасадною плиткою.

Термопанелі. Найчастіше мають фактуру «під цеглу». Термопанелі поєднують в собі шар утеплювача і полімерне покриття, декороване кам'яною крихтою. Термопанелі також монтують до фасаду на профілях.

Сайдинг. Дуже популярний матеріал для обробки фасадів котеджів. Не дорогий і практичний, вініловий сайдинг монтовується на профілях. За ним легко доглядати, він додає будинку симпатичний легкий стиль.

Штукатурка. Декоративна штукатурка. Фарбування. Часто фасад будинку вкривають декоративною штукатуркою. Цю операцію можна проводити безпосередньо на загрунтовану стіну. Але частіше, попередньо фасад обшивають плитами утеплювача, а вже поверх них - штукатурять або фарбують.

Фото Каркас