Сайт
Головна - Каркасні будинки - Канадські каркасні будинки

Канадські каркасні будинки

Канада і США - лідери в каркасному будівництві. Можна довго сперечатися, хто саме першим винайшов каркасну технологію будівництва. Але суті справи, це не міняє. Саме канадські каркасні будинки, сьогодні завойовують популярність в усе більшій кількості країн світу.

Країни Північної Америки, холодна Скандинавія, приполярна Росія, Японія, з її землетрусами - ось у таких суворих регіонах пройшли випробування канадські каркасні будинки. Іспит витриманий на відмінно, і тепер, каркасна канадська технологія будівництва будинків - провідна технологія індивідуального житлового будівництва в Світі.

Канадська технологіяКаркасні будинки за канадською технологією будуються з деревини хвойних порід (на 90% - це сосна). Деревину піддають просочення антисептиками, після чого вона не гниє, не уражується деревними паразитами і навіть не підтримує горіння. Практично всі з'єднання каркаса виконуються за допомогою оцинкованих цвяхів. Іноді, застосовуються додаткові металеві накладні пластини. Деякі підвиди цієї технології, практикують застосування, так званих, МЗП (металеві зубчасті пластини).

Канадські каркасні будинки утеплюють мінеральною ватою. Це хороший утеплювач. Переваги: легкість, відносно низька ціна, гарний теплозахист, не горить. Мінуси: може просідати в стінах, боїться вологи.

Сам процес будівництва каркасних будинків за канадською технологією проходить безпосередньо на будмайданчику. З соснової дошки виготовляються секції стін і перекриттів, які потім встановлюються на об'єкті. Для будівництва за канадською технологією, немає необхідності у важкій будівельній техніці, що також спрощує будівництво. Бригада з 3-4 чоловік здатна за місяць зібрати каркас будинку. А повний цикл від заливки фундаменту, до здачі будинку в експлуатацію займає близько 6-7 місяців, що є унікальним результатом на тлі інших будівельних технологій.

Фото Каркас