Сайт
Головна - Інші технології - Будинок з керамічних блоків

Будинок з керамічних блоків

Керамічні пустотілі блоки - це логічний розвиток технології цегельного будівництва. У цих технологій багато схожого. Зрештою, сировина з якої виготовляються блоки і керамічна цегла - абсолютно ідентична. Але і відмінностей багато. У цій статті поговоримо про особливості та переваги будівництва з керамічних пустотілих блоків.

Керамічний блок представляє собою, як би декілька цеглин в одній. Габарити керамічних блоків дуже відрізняються залежно від виробника. Звичайний розмір - 380/248/238 мм. Але також є й багато інших варіацій. Такі блоки мають наскрізні порожнини по всій площині. А також - хвилясті боки, для кращого зчеплення блоків один з одним. Порожнечі в блоці виконують відразу кілька важливих функцій: роблять блок легшим; дозволяють без проблем пиляти блоки та провадити іншу механічну обробку (неможливу для цегли); стіни з таких блоків значно тепліші через наявність цих повітряних порожнин; пустотілі блоки забезпечують стінам високу звукоізоляцію.

Крім вищезазначених переваг пустотілих керамічних блоків перед цеглою, можна відзначити також значну економію розчину. Адже один блок дорівнює за обсягом приблизно 4-м цеглинам.

В іншому, керамічні пустотілі блоки подібні зі звичайною червоною цеглою. І технологія кладки нічим не відрізняється. У цілому, звичайно ж, будівництво з керамічних блоків йде швидше, за рахунок великих габаритів будматеріалу.

Фото Каркас