Сайт
Головна - Інші технології - Будинки з керамзитобетонних блоків

Будинки з керамзитобетонних блоків

Керамзитобетон - це легкий бетон, заповнювачем в якому є керамзит (спінена й обпалена глина). Бетонні блоки з керамзитним наповнювачем стають все більш поширеним стіновим матеріалом для малоповерхових будинків. Якщо раніше керамзит використовувався в основному для подсипок в бетонних стяжках тощо, то тепер він набирає обертів саме як наповнювач для стінових блоків.

Керамзит - пористий матеріал. Блоки на його основі виходять досить легкими, піддаються механічній обробці. Крім того, в керамзитобетонні блоки без проблем забиваються цвяхи. Що дуже сприяє зовнішній і внутрішній обробці стін з цього матеріалу.

У керамзитобетонних блоках, частина керамзиту становить близько 80%. Процес виготовлення блоків не складний і не вимагає дорогого устаткування. А значить і вартість самих блоків - порівняно не висока.

Якщо порівнювати керамзитобетон з іншими легкими бетонами, він має ряд переваг. Так, маючи такі ж високі тепло і звукоізоляційні показники, як скажімо, пінно і газобетон, керамзитобетон має високу гідрофобність. Так що відомий недолік пористих бетонів - здатність вбирати вологу, у керамзитобетону практично відсутный. Крім того, керамзитобетон дещо міцніший і твердіший за пористі бетони. З одного боку це ускладнює обробку блоків, але робить будову більш міцною і довговічною, при такій самій високій теплоізоляції.

Кладка стін з керамзитобетонних блоків, повністю аналогічна кладці цегляних стін. Крім того, порожнечі в керамзитобетонних блоках можна використовувати для внутрішнього армування або влаштування каркаса. Що значно підвищує жорсткість і довговічність конструкції будинку.

Фото Каркас