Сайт
Головна - Інші технології - Будинки з піно-і газобетону

Будинки з піно-і газобетону

Пінобетонні і газобетонні блоки стали вельми популярними матеріалами для малоповерхових будинків в останні роки. Спробуємо розібратися, що це за нові види бетону. Як з ними працювати при будівництві будинку. Які особливості та переваги у цих матеріалів.

Пінобетон готується на базі наповнювачів-піноутворювачів (наприклад: алюмінієва пудра). Виходить, що мініатюрні бульбашки повітря і є заповнювачем бетону. Таким чином, після застигання бетону виходить матеріал з рівномірною пористою структурою. Блок з такого бетону володіє рядом унікальних властивостей. По-перше, він легкий. І при значних габаритах дозволяє переносити блок одній людині без значних зусиль. По-друге, блок з пінобетону легко пиляється звичайною ножівкою (дискової електропилкою і поготів). Таким чином, підгонка проблемних ділянок і кутів - не викликає жодних проблем. Пінобетон має дуже гарні теплоізоляційні характеристики, завдяки бульбашкам повітря в його структурі. Також, пористі бетони володіють хорошими звукоізоляційними властивостями, що важливо для сучасного котеджу.

Газобетон – багато в чому схожий з пінобетоном матеріал. Тільки наповнювачем є газ, як це видно з назви. Зазвичай використовують гази - кисень, водень, вуглекислий газ. В іншому це теж пористий бетон, з подібними з пінобетоном властивостями.

Пінобетон може використовуватися як для виготовлення відповідних блоків або безпосередньо заливатися в незнімну опалубку. Газобетон призначений виключно для виготовлення блоків.

Блоки з пінно і газобетону укладаються внакладку, подібно до цегляної кладки. Завдяки ідеальній формі поверхні і її пористій структурі, бетонні блоки вкладають на тонкий шар розчину. Це значно здешевлює та прискорює процес будівництва.

Технологію будівництва з легких бетонних блоків можуть освоїти всі бажаючі, побудувати будинок самостійно. Кілька консультацій експерта, або спеціальна література - і можна сміливо братися за будівництво.

Фото Каркас