Сайт
Головна - Інші технології - Будинки з бетону

Будинки з бетону

З винаходом, так званих легких бетонів, бетонні матеріали стали широко впроваджуватися в малоповерхове будівництво. До цього, важкі бетони застосовувалися в промисловому, багатоповерховому та інших будівництвах. А використовувати їх при будівництві котеджів було не раціонально.

Легкий бетон - це бетон на легкому наповнювачі. Це можуть бути матеріали з питомою вагою на багато легше самого бетону - наприклад деревна тирса, керамзит тощо. (тирсобетон, керамзитобетон). Наповнювачі-піноутворювачі - алюмінієва пудра і подібні (пінобетон, газобетон). У будь-якому випадку, бетони на легких наповнювачах значно легші звичайних і важких бетонів, легко піддаються механічній обробці.

Малоповерхові будинки будують з легких бетонів двома принципово різними способами. У першому випадку стіни формуються на базі незнімної або знімної опалубки, в яку заливають бетон з легким наповнювачем. У другому варіанті, з легких бетонів виготовляють блоки. І з цих блоків формують стіни будинку.

Другий спосіб - будівництво з бетонних блоків отримав найбільшу популярність сьогоднішні. Безліч підприємств виробляють і реалізують пінобетонні, газобетонні, керамзитобетонні та інші блоки. Технологія будівництва досить проста. Справляються самотужки, навіть забудовники початківці-ентузіасти.

Блоки з легких бетонів, не дивлячись на візуальну громіздкість, легкі в перенесенні та обробці. Завдяки укладанні блоків на тонкий шар розчину, його витрата в рази нижче, ніж при зведенні цегляних стін.

При правильному догляді, будинок з бетонних блоків дуже довговічний. Товсті пористі стіни - забезпечують відмінну тепло і звукоізоляцію. Абсолютно заслужено, будівництво з легких бетонних блоків стає все більш затребуваним і популярним.

Фото Каркас