Сайт
Головна - Каркасні будинки - Цвяхи для дерев'яного каркаса

Цвяхи для дерев'яного каркаса

У такій відповідальній справі, як будівництво будинку - не буває дрібниць. Так, при монтуванні дерев'яного каркасного будинку, дуже важливо, якими цвяхами скріплені елементи. Ця стаття присвячена питанню вибору цвяхів для дерев'яного каркаса.

Якщо російська дерев'яна хата традиційно будується "без жодного цвяха", то канадські каркасні будинки навпаки - будують суцільно на цвяхах. Не дивлячись на упереджену думку скептиків, тонкий дерев'яний каркас збитий цвяхами - дуже міцна і жорстка конструкція. Звичайно, до цвяхів висуваються особливі вимоги. Адже деревина каркаса має піддаватися мінімуму агресивних впливів, а самі з'єднання повинні бути міцними і довговічними.

Якщо вибрати звичайні цвяхи, вони з часом будуть іржавіти, послаблювати з'єднання і псувати деревину. Отже, для зборки дерев'яного каркасу придатні лише оцинковані цвяхи. Це дуже важливо!

Гвинтовий цвяхКрім того, для підвищення тертя у вузлах рекомендується використовувати оцинковані цвяхи з гвинтовою насічкою. Такі гвинтові цвяхи підвищують общуюю жорсткість каркаса і помітно продовжують термін його служби.

Цвяхи для кріплення кроквяної системи даху каркасного будинку беруться в цілому потужніщі, ніж для стін каркаса. Вони можуть бути без насічки, але теж обов'язково оцинковані.

Крім цвяхів, при збірці каркаса використовують дрібні цвяхи для кріплення риштувань, вагонки тощо, різні саморізи та скоби.

Для прискорення процесу збирання каркаса, доцільно використовувати пневмомолотки (або пневмопістолети). Цвяхи заряджаються цілими обоймами. Це дійсно підвищує продуктивність. Однак, такі інструменти - не дешеве задоволення і їх собі можуть дозволити лише будівельні компанії, але ніяк не приватні забудовники. Їм доводиться махати звичайними молотками.

Фото Каркас