Сайт
Головна - Комунікації - Електропостачання каркасного будинку

Електропостачання каркасного будинку

Електрика - це наше все. Як співається в одній пісні: ми всі в полоні розетки. Система електропостачання, мабуть, найважливіша. Без електрики, не будуть працювати: насос, який качає воду зі свердловини, електричний котел системи опалення, електроплита на кухні, електричний бойлер для душу, система примусової вентиляції, та й буде просто темно.

Проводка мережі електропостачання в каркасному будинку - особливо відповідальна робота. Оскільки, будинок дерев'яний, захист кабелю і електроприладів повинен бути на найвищому рівні. Кабель у каркасному будинку прокладають так само, як і труби водопостачання всередині каркасних стін або між ними та гіпсокартоном. Обов'язковою умовою є захист електричного кабелю металорукавом.

Сама система проводки електромережі в каркасному будинку досить традиційна. Від лічильника всередину будинку йде основна гілка, що розгалужується на подгілки, які йдуть до споживачів електроенергії. Перехідні вузли представлені розподільними коробками, в яких кабелі розгалужується. Коробки приховують в стінах каркаса.

Основні споживачі електроенергії в середньостатистичному котеджі: система освітлення, побутові прилади, система опалення, система водопостачання, примусова вентиляція, сигналізація, відеоспостереження, протипожежна система.

Фото Каркас