Сайт
Головна - Каркасні будинки - Дачні каркасні будинки

Дачні каркасні будинки

Добре мати будинок або квартиру в мегаполісі і дачу, де-небудь за містом. Дачними селищами усіяні передмістя всіх наших великих промислових і ділових центрів. Отже, питання вибору технології для будівництва дачних будиночків і заміських резиденцій, зараз дуже актуальне. І тут, каркасна технологія - неперевершене рішення.

Важливими вимогами до дачного будинку, є його бюджетність, швидкість будівництва і занижені вимоги до фундаменту. Дачні каркасні будинки - мабуть, найкраща відповідь всім цим вимогам.

Невеликий одноповерховий дачний будиночок, на основі каркасної технології, будується за 3-4 місяці, силами бригади з 2-3 осіб, це якщо взагалі без поспіху. Витрати на матеріали зовсім незначні. Посудіть самі: фундамент буде полегшений (швидше за все, кілька стовпчастих опор). Соснової дошки 5х15х400 см піде, кубів 10 від сили. Утеплювач і ОСП плита, мабуть, найбільші статті витрат. У зовсім бюджетному варіанті, можна мінеральну вату замінити соломою, а ОСП - глиняного замазкою. (Солом'яні будинки)

Покрівельний матеріал можна підбирати також з фінансових можливостей забудовника. Трохи дорожче вийде бітумна черепиця. Найбільш часто, на дачних будиночках, застосовується металочерепиця або звичайне покрівельне залізо.

Якщо будиночок використовуватиметься лише влітку, то досить влаштувати камін і правильно консервувати будинок на зиму. Проте, можна пристосувати такий дачний будинок і до постійного проживання. Доведеться поставити електрокотел (як варіант, твердопаливний котел або двупаливний) та провести теплосистему з радіаторами. Це, звичайно, значно підвищить витрати на будівництво. Є й більш економні і сучасні рішення по опаленню каркасного котеджу, ніж міні-котельня. Наприклад, плінтусні інфрачервоні нагрівачі, що працюють на електриці, цілком справляться з опаленням невеликих дачних будинків. Також, такі системи часто встановлюють і в великих каркасних будинках, як доповнення до основного водяному або повітряному опалення.

Очевидно, будівництво дачних каркасних будинків, спокійно виконується за літо, і не вимагає надмірних витрат.

Фото Каркас