Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Гіпсокартон та каркас

Гіпсокартон та каркас

Гіпсокартон - сучасний оздоблювальний матеріал, який чудово підходить для обшивки внутрішніх стін квартир, офісів, приватних будинків та інших будівель. Таку популярність гіпсокартону забезпечує ряд незаперечних переваг: нескладне монтування, доступні ціни, висока якість поверхні, ідеально рівні стіни, можливість застосовувати будь-які варіанти подальшої обробки.

Для монтажу гіпсокартону використовуються спеціальні профілі. Їх кріплять до каркаса стін і домагаються ідеально рівного рівня. Профілі встановлюються з таким кроком, щоб на них припадали стики листів гіпсокартону і два-три профілі знаходилися між ними для рівномірнї натяжки листа. Гіпсокартон може укладатися, як вертикально, так і горизонтально, в залежності від конкретної ситуації.

Стіни обшиті гіпсокартономДля монтажу застосовують гіпсокартонні листи розмірами 1200х2000 мм, 1200х2500 мм або 1200х3000 мм. Профілі, що застосовуються для монтування, мають маркування UD27 і CD60. Для кріплення профілів до стін використовують прямі підвіси довжиною 75мм, а якщо в проміжку між гіпсокартоном і каркасом планується прокладання комунікацій, то - 125мм. Профіль UD27 - вертикальний і на нього мають припадати стики гіпсокартонних листів. Його фіксують два прямих підвіси, прикручених до стійки каркасу. Правильність встановлення всіх профілів контролюють за допомогою рівня. Профіль CD60 розташовують під стелею і над підлогою, а також у проміжках між UD27, для додаткової фіксації площині аркуша. Для кріплення гіпсокартону до профілів застосовують саморізи чорного кольору, довжиною 25 мм.

Після того, як стіни обшиті гіпсокартоном, можна клеїти на стіни шпалери, наносити фарбу або штукатурку.

Фото Каркас