Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Каркасний будинок. Що всередині?

Каркасний будинок. Що всередині?

Варіанти внутрішнього оздоблення каркасного будинку, не менш різноманітні, ніж види зовнішньої обшивки каркаса. Від того, чим і як оброблені внутрішні приміщення, безпосередньо залежить комфорт і затишок в домі. Каркасна технологія дозволяє застосувати практично повний арсенал сучасних оздоблювальних матеріалів. На основі каркаса можна створити строгу офісну обстановку, затишну домашню, проводити різні авангардні експерименти. Поговоримо про основні варіанти внутрішньої обробки каркасного будинку.

Дерев'яна вагонка. Оздоблення каркасного будинку дерев'яною вагонкою - дуже поширена практика. Даний стиль більше підходить заміським будинкам. Фактура деревини створює враження Теремках, в якому можна добре відпочити від міської суєти і нудних офісів. Найбільш популярними сортами вагонки є: соснова, модринова, Вільхова, осиковий, липова, дубова.

Гіпсокартон. Можна обробляти каркасні будинки і гіпсокартоном. Після такої обробки, приміщення отримують ідеально рівні стіни, на які можна клеїти шпалери, наносити штукатурку або фарбу. Гіпсокартон кріпиться до каркасним стін на профілях, встановлених по стійках каркасу.

ОСП і штукатурка. Не рідко практикою є обшивка внутрішніх приміщень каркасного будинку Орієнтовано стружкових плит (ОСП). Вона надає каркасу ще більшу міцність і захист від внутрішніх випарів, а також дозволяє поверх неї покласти штукатурку, шпалери, грунтовку й фарбу. Рішення про внутрішню обшивку каркаса ОСП, може утруднити доступ до комунікацій будинку, якщо з'явиться пошкодження. І якщо, гіпсокартон простіше демонтувати, усунути неполадку і поставити назад, відновивши оздоблення, то з ОСП ці операції більш трудомісткі.

У спеціалізованих приміщеннях будинку, можливі інші варіанти обробки. У ванній і санвузлі можна покласти плитку, сауну обшити липової або осикової вагонкою.

Досить популярно поєднання оздоблення гіпсокартоном і вагонкою. Припустімо, кабінет, вітальню і дитячу обробляють гіпсокартоном, а спальні, кухню і приміщення мансарди - вагонкою. Можливий і варіант з повною обшивкою першого поверху одним матеріалом, а другого - іншим.

Фото Каркас