Сайт
Головна - Інші технології - Каркасний будинок або з Бетонних блоків

Каркасний будинок або з Бетонних блоків

В даний час, нарівні з каркасною технологією, все більшу популярність отримують будинки, побудовані з легких ніздрюватих бетонних блоків (наприклад: пінобетон, газобетон або керамзитобетон). Зараз ми проведемо аналіз даних 2-ох будівельних технологій.

Надійність. Котедж з легкого бетону, бачиться на побіжний погляд найбільш монументальною будовою, але в порівняльній характеристиці цегляного будинку ми вказували на недалекоглядность такого уявлення.Дерев'яний каркас - надзвичайно міцна, надійна основа для будинка.

Будинок з бетонних блоківТеплозахисні властивості бетонів на легких наповнювачах, досить хороші. Як би там не було, в цьому компоненті, легкі бетони очевидно перевершують цеглу і навіть деревину. Однак дерев'яний каркас, з вставленим великим шаром класного утеплювача - все ж, істотно тепліше. А якщо враховувати товщину блокових стінок, то дерев'яний каркасний будинок виграє в рази. Поверхня зовнішніх стін пінобетонних будинків часто утеплюють додатково до того як встановлювати фасадну обробку (або використовують обробку з термопанелей).

Шумоізоляція. З цього фактору каркасні будинки і котеджі з пінобетону фактично однакові. Каркасний будинок володіє досить непоганою шумоізоляцією завдяки шару утеплювача. Будинки з піноблоків володіють непоганою шумоізоляцією за рахунок перепаду густин усередині самих блоків.

Багатство підбору покрівельних і оздоблювальних матеріалів для будинку. В іншому, вибір зовнішньої обробки бетонного будинку, неабияк ускладнений. Тут треба спорудити фасад вентильованим, виготовити його додаткове утеплення, враховуючи пористу структуру пінобетонних стін. У дерев'яному каркасному будинку все ще легше і ефективніше, тут не буває таких проблем і вибір оздоблювальних матеріалів величезний, без якихось обмежень.

Зручність проводки комунікаційних систем, оздоблювальні роботи. В принципі, блоки з легких пористих бетонів неперевершено обробляються різальним інструментом, так що установка комунікацій у стінках досить комфортна, як у каркасному будівництві, так і при будівництві з легких блоків.

Фундамент будинку. Блоки хоча і зроблені з легких пористих бетонів, все ж будинок із них набагато важче за масою, ніж каркасний. Це означає, що і фундамент потрібен куди більш потужний, а тому - і більш дорогий. Тут перевага за дерев'яним каркасним будинком.

Схильність до шкідливої дії води. Тут ідентичні небезпеки, як для будівництва з деревини, так і з пористого бетону. Пориста фактура бетону надзвичайно гігроскопічна. Набравши води, бетон вкрай довго від неї позбувається. В той час, як наявність у бетоні води, сильно знижує його теплоізоляційні характеристики. Так що, від води потрібно огороджувати, як легкі бетонні блоки, так і деревну начинку каркаса.

Запити до професіоналізму будівельників набагато більше в каркасному будівництві. Левову частку буд. робіт з легкими бетонними блоками, за фактом, може виконати сам забудовник, власноручно, за допомогою парочки таких же аматорів, як і він сам (товаришів, сусідів). Однак проф. будівельники, природно, впораються швидше і забезпечать гарантовану якість.

Швидкість будівництва досить висока у обох технологій. Однак укладання бетонних блоків прив'язана до сезону. При холоді, морозі, клей-розчин працює недобре, так що установка несучих стінок надзвичайно обмежена теплим періодом року. А дерев'яний каркас, як зрозуміло, не накладає таких обмежень, тому там немає необхідності застосовувати цементні розчини або клеї.

Ціна будинку з легких бетонних блоків, порівнянна з вартістю каркасного будівництва. Однак за рахунок значущої економії на фундаменті, а потім при експлуатації, на опаленні - каркасний будинок виграє у блоку і в плані фінансової економії.

Фото Каркас