Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Оздоблення каркаса. Сайдинг

Оздоблення каркаса. Сайдинг

Вініловий сайдинг, мабуть найбільш популярний варіант обробки каркасних будинків. Сайдинг здобув свою популярність, завдяки невисокій ціні, різноманітності кольорів і текстур, зручності монтажу, невибагливості, легкому догляду. Сайдинг виготовляють з міцних пластин ПВХ. Існують різні варіанти профілів: потрійні, подвійні, одинарні, вертикальні. Найбільш популярні подвійні профілі. Для окантовки вікон, дверей, кутів будинку і інших складних ділянкок стіни, застосовують спеціальні накладні доборні елементи.

Монтування сайдингу настільки просте, що при деякій підготовці, і якщо руки ростуть, звідки треба, його зможе змонтувати будь-який забудовник самостійно.

Необхідний інструмент: рулетка, крейда, рівень, ножівка по металу або дискова електропила, молоток чи шуруповерт, ніж для гіпсокартону, ножиці по металу.

Сайдинг монтують на спеціальні профілі або дерев'яну обрешітку. Кріпленнями можуть бути цвяхи, саморізи або скоби. Кріпильні елементи повинні заганятися в профіль мінімум на 2 см.

Стени обшиті сайдингомІноді, доводиться чути про вініловий сайдинг невтішні відгуки. Мовляв, обшили будинок сайдингом, а влітку він повздувался і.т.д. Справа тут не в сайдингу - це відмінний оздоблювальний матеріал. Звичайно, можна потрапити на підробку, але в більшості випадків, проблема в неправильному монтуванні. Справа в тому, що при сильних перепадах температур, вініловий сайдинг має здатність до зміни габаритів. При сильній спеці, він може додавати в довжині до 6%, що при помилках в монтуванні викликає здуття і викривлення. Це, звичайно мінус, але з цим можна боротися. Якщо ви уважні, то звернули увагу, що отвори, якими сайдинг кріпиться до профілів - витягнутої форми. Це зроблено навмисне, щоб сайдинг при зміні габаритів, міг вільно переміщуватися і не створювати напруги в матеріалі. Очевидно, щоб така система працювала, необхідно не прибивати панелі сайдінга цвяхами або саморізами, а ВІШАТИ його на них. Тобто, не заганяти саморізи до межі, а залишати невеликий зазор. Ось такий простий секрет позбавляє від багатьох проблем.

Фото Каркас