Сайт
Головна - Каркасні будинки - Розрахунок вартості каркасного будинку Ціни

Розрахунок вартості каркасного будинку Ціни

Отже, ви зібралися будувати дерев'яний каркасний будинок. Природно, крім інших технічних деталей і тонкощів вас цікавить, а у скільки ж грошей обійдеться будівництво? І це цілком природно. Адже будь-яке будівництво власного приватного будинку - задоволення не з дешевих. Навіть якщо мова йде про зведення відносно не дорогих, бюджетних будиночків на основі дерев'яного каркасу по Канадській технології.

Вартість будівництваЯкщо дуже грубо і узагальнено, то ваші витрати на будівництво будинку будуть складатися з трьох основних частин:

Вартість усіх будматеріалів, застосованих при будівництві;

- Оплата робітникам за виконані роботи;

- Якщо ви найняли для будівництва свого каркасного будинку якусь будфірму, то у витрати піде ще і якась накрутка, за надавані послуги і клопіт. Якась націнка і на матеріали й на роботи (повинен же директор будфірми, якось відбивати свій Лексус...).

Так. А тепер, докладніше.

Виходимо з того, що на купівлю земельної ділянки, проводку води та електроенергії ви вже розщедрилися.

Вартість матеріалів при будівництві каркасного будинку:

- Ціна всіх матеріалів, необхідних для зведення фундаменту: цемент, пісок, щебінь, арматура, фундаментні блоки, гідроізоляція для фундаменту, плівка для накриття залитого фундаменту, трубки для продухів в стрічках фундаменту.

- Вартість обрізної дошки для зборки каркаса; вартість усіх кріплень - цвяхи, саморізи.Врахуйте, що треба брати дошку з запасом, десь 10-15% понад розрахунку. Для підстараховки... Захочете зробити якусь доробку. Або якась дошка виявиться з прихованим браком. Або самі зіпсуєте деталь. Треба щоб був якийсь запас, щоб потім через 1-2 дошки не ганяти транспорт. Це ж стосується всього: кріплення, ОСП плит; покрівельного матеріалу; оздоблення.

Вартість оздоблювальних і обшивних матеріалів: OSB плита; утеплювач; пароізоляція; вітрозахист; підлогові покриття; матеріали для чистової обробки фасаду та стін зсередини; покрівельний матеріал.

- Вартість усіх комплектуючих і устаткування для проведення в домі комунікацій: водопровід, електрика, вентиляція, опалення, інтернет тощо.

- Якщо в будинку буде камін - треба врахувати і вартість усіх комплектуючих для нього.

Природно, у вартість будинку увійдуть всі роботи з монтажу конструкцій і систем будинку з вищевказаних матеріалів.

Якщо ви будуєте самі, не залучаючи найманих будівельників, то заощадите в оплаті робітникам. Але пам'ятайте, профі зроблять швидше, а можливо і якісніше. Врахуйте у вартість ціну на закупівлю деякого необхідного інструменту. Крім елементарних і дешевих: молотки, пилки, рубанки, викрутки, знадобиться і кілька електроінструментів. Такі, як: дриль-перфоратор; шуруповерт; електрорубанок (був би не зайвим, але можна і ручними обійтися); дискова електропила; болгарка; бажано - стаціонарна пила торцювання.

Фото Каркас