Сайт
Головна - Каркасні будинки - Проектування каркасних будинків

Проектування каркасних будинків

 Конструювання та проектування дерев'яного каркасного будинку, котеджу - це першорядне, чим варто займатися, після того, як прийнято рішення про будівництво будинку і вибору компанії забудовника. Значимість кроку проектування важко переоцінити. Особливо це відноситься саме до каркасному будівництву. Як ні в якій іншій технології, інноваційне проектувальне ПЗ дає можливість прорахувати і змоделювати каркасний будинок, аж до кожного цвяха, не кажучи вже про дошки каркаса, обшивки, комунікаціях.

Архітектори і проектувальники будівельних компаній проводять щільну роботу з замовником будинку. Спочатку, складається підготовчий ескіз, бачення того, яким замовник хоче бачити свій майбутній каркасний будинок. На кроці складання концепції будинку вірогідні 3 варіанти:

- Береться один з типових проектів фірми та вносяться потрібні зміни в плануванні (кожна серйозна фірма має не малий портфель вже відпрацьованих, перевірених проектів);

- Береться в розробку сторонній проект, який десь розшукав покупць і він сподобався йому, і ще допрацьовується в зв'язку з його (замовника) побажаннями;

- Розробляється повністю новий неповторний проект каркасного будинку, з нуля;

Проект каркасного будинкуДо процесу створення начерків, розробці планування слід підходити з особливою відповідальністю. Вже на цьому кроці потрібно запровадити і врахувати всі ідеї. Враховувати інтереси всіх мешканців (навіть тих, що ще не в проекті...) майбутнього будинку. Спланувати скільки буде потрібно спалень, в якому місці варто розмістити дитячі кімнати, в якому місці буде кухня, веранда... Планувати в будинку наявність каміна, або не треба. Які інженерні системи будуть проводиться тощо. Принципово нічого не упустити, тому що впроваджувати якісь зміни в конструкції каркасного будинку, коли він уже повністю спроектований і вже навіть знаходиться в процесі будівництва - дуже важко, а часом призводить до кардинальної переробки та марного псування матеріалу...

Для кращого осмислення забудовником того, як саме буде виглядати його майбутній каркасний будинок, конструктор створює на комп'ютері візуальну 3D модель проекту. Завдяки докладній і зрозумілій візуалізації 3D моделі, є можливість зробити віртуальну екскурсію по власному майбутньому будинку, ще задовго до початку будівельних робіт. Докладна візуалізація проекту, дає всі можливості розглянути всі приміщення в різних ракурсах - вибрати оптимальне планування приміщень будинку; навіть підібрати вид і забарвлення внутрішньої обробки, меблі.

Коли підготовчі ескізи і проект каркасного будинка узгоджені, то архітектор і проектувальник приступають конкретно до конструкторської частини проекту. Підсумком такої роботи стає комплект детальних креслень, специфікацій матеріалу і керівництво, інструкція по збірці каркаса і не тільки, для робітників. Слідуючи цим проектом, на деревообробному цеху фірми формуються всі головні блоки каркаса. Згідно специфікаціям, на будівельний майданчик постачаються складові каркаса і необхідна партія додаткових будматеріалів. Згідно з проектом монтажники збирають основу будинку, каркас. Потім обшивають каркас, роблять покрівлю, прокладають комунікації тощо.

Конкретно завдяки точним, проробленим кресленнями, каркасні будинки мають таку незвичайно, високу якість! Все починається з проекту!

Фото Каркас