Сайт
Головна - Каркасні будинки - Матеріали для каркасного будівництва

Матеріали для каркасного будівництва

Дерев'яний каркасний будинок - досить непроста система. Виходить так, що, не вважаючи деревини (дощок або бруса), а також плит OSB, в будівництві вживається чимало інших матеріалів. Конкретно про всі ці різноманітні будматеріали ми і будемо говорити в наданій статті.

Будівництво каркасного будинку, як і будь-якого іншого, починають з зведення фундаменту, основи будинку. Якщо фундамент відливається за місцем із залізобетону, то в якості основного матеріалів тут вживаються: пісок; портландцемент, щебінь в якості заповнювача бетону; арматура; вода. Всі компоненти готуються в заливальну бетонну суміш за допомогою невеликої портативної бетономішалки. Або бетонний розчин промислового виробництва, постачається на будмайданчик в автомобілі, міксері. Фундамент може, також бути побудований з цегли або особливих бетонних блоків, які скріплюються бетонною стяжкою.

Матеріали в каркасному будівництвіЗзовні дерев'яний каркас будинку обшивається вітрозахисною мембраною. Цей матеріал покликаний охороняти котедж від атмосферної вологи, опадів і продування вітром. Усередині основа стін обтягується плівкою пароізоляцією, щоб волога утворена якимись побутовими приладами (на кухні, припустимо) зсередини будови не потрапляла на утеплювач (мінеральну вату), змонтовану усередині стінок і перекриттів.

Утеплювачем для каркаса будинку, традиційно служать плити пінополістиролу або мінеральна вата. У перекриттях, щоб тримати утеплювач, використовується пластмасова сітка, яка нашивається знизу балок нижнього перекриття.

Надзвичайно різнорідні матеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки стін каркасного будинку. Більш за все відома зовнішня обшивка: облицювальна цегла, бутовий камінь, блокхаус, фарбована вагонка для зовнішніх робіт, шипована антисептована дошка, вініловий сайдинг. Усередині будинок найчастіше обшивають гіпсокартоном або вагонкою (дерев'яної, ПВХ). Даними матеріалам, як і самим опоряджувальним роботам, ми виділимо деяку кількість персональних статей.

Ще варто згадати про матеріали для монтажу інженерних систем будинку; про влаштування сходів; установці вікон і дверей; покрівельних матеріалах.

Безсумнівно, розповідаючи про матеріалам, що застосовуються в каркасному будівництві, не можна пропустити й кріплення для збірки будинку: саморізи, вкриті цинком цвяхи, будівельні скоби для нашивки різних покриттів, залізні кріпильні пластинки (МЗП).

Фото Каркас