Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Оздоблення каркаса. Цегла

Оздоблення каркаса. Цегла

Оздоблення каркасних будинків цеглою, вельми поширена практика. Облицювальна цегла - це відмінний, сучасний матеріал. На відміну від звичайної керамічної цегли, облицювальна, виготовляється зазвичай в півпрофілю, має багатий вибір кольорів і текстур.

Для облицювання каркасного будинку цеглою, на стрічці фундаменту залишається майданчик вздовж зовнішнього периметра каркаса, шириною в півцеглини. Іноді, між цегляною кладкою і каркасною стіною залишають невеликий зазор. Він гарантує, що в стіні не буде містків холоду, і що точка роси в стінах при морозі, не виявиться всередині утеплювача, а в крайньому випадку, на поверхні вологостійкої OSB плити. Отже, окрім декоративної функції, цегляне облицювання захищає будинок від атмосферної вологи і температурних перепадів, робить атмосферу у внутрішніх приміщеннях більш комфортною.

Найскладніше сформувати перший ряд облицювання, тому, його викладають цеглою без розчину, підбираючи оптимальну комбінацію. Чим менше доведеться різати цеглу - тим краще. Склад розчину для кладки облицювальної цегли: цемент: вапняне тісто: пісок - 1:1:4. Цегла обов'язково кладеться по шнуру.

Фото Каркас