Сайт
Головна - Каркасні будинки - Міфи про каркасні будинки

Міфи про каркасні будинки

За всю свою тривалу історію, будівництво дерев'яних каркасних будинків обросло поруч безглуздих міфів і домислів. Настав час зруйнувати всі помилкові думки і міфи про каркасне будівництво.

Каркасні будинки не міцні і не надійні. Цей міф стався в-слідстві дій безчесних буд. компаній, які в гонитві за прибутками не досить добре стежили за дотриманням технології і економили на матеріалах. Якщо Канадська технологія будівництва каркасного будинку витримана в повній мірі, то каркасний котедж буде міцним. Правильно зібрана дерев'яна каркасна основа володіє високою міцністю і стійкістю. Це підтверджують механічні розрахунки. Все інше - домисли і чорний піар конкурентів, не має під собою ніяких достовірних підстав.

Міфи про каркасні будинкиСтінки каркасного будинку реально проломити просто ударом ноги або проколоти, ледь не пальцем. Більш нісенітного міфу про каркасні будинки не придумати... Відповімо навпростець - ногою не пробити, а палець і зламати можна, якщо спробуєшь... Перше: стінки каркасного будинку, міцна багатошарова конструкція. Зовнішньої обробки з OSB плити більш ніж вистачає, щоб солідно відстояти будинок від механічних дій, а слідом за тим ще вітрозахист, утеплювач, пароізоляція і внутрішня обробка. Друге: це ж приватний будинок, а не військовий бункер. Якщо для вас ще актуальний девіз: «Мій дім - моя фортеця», то зробіть зовнішню обробку з цегли.

Каркасні будинки не досить довговічні. «Фахверк» в Європі і майже всі каркасні будинки в Канаді, на вітчизні даної технології, вдало стоять вже понад 100 років. Це найкраще спростування настільки нісенітного міфу. Коли каркас будинку споруджений з повним дотриманням технічних вимог - то і простоїть він триваліше будь-якого цегельного.

Каркасні будинки годяться лише для теплих регіонів, де не буває суворих зим з сильними холодами, морозами. Цілковита брехня! Каркасні технології найбільше розвинені в таких країнах, як Канада, США, держави Скандинавії. Це, як зрозуміло, території з дуже жорстоким кліматом. Так що, каркасні будинки відмінно підходять для мешканців навіть північних регіонів Росії, аж до приполярних районів.

Каркасні будинки не досить безпечні в плані пожеж. Правда, основа будинку робиться з деревини. В очах пересічної людини, дерево - вогненебезпечний матеріал. Будинки на основі дерев'яного каркасу, таким чином - небезпечні. На ділі, деревина каркаса, в узгодженні з технологією будівництва, повинна просочуватися особливими складами - «антіпірінами». При тривалому знаходженні в язиках полум'я, оброблена деревина лише обвуглюється, однак повністю не підтримує горіння. Таким чином, при пожежі, яка може статися в будь-якому будинку, побудованому з хоч якого матеріалу, каркас з дерева тривало тримає свою форму і не падає на голови мешканців, що рятуються.

Фото Каркас