Сайт
Головна - Дах і покрівля - Покрівля даху ондуліном

Покрівля даху ондуліном

ОНДУЛІН - це унікальний у всіх відношеннях покрівельний матеріал, що зібрав про себе лише позитивнівідгуки. Він робиться найвідомішою однойменною французькою компанією "ONDULINE" ось уже протягом півстоліття. Фірма Onduline International - великий гравець на світовому ринку різних покрівельних ізоляційних матеріалів. Продукція Ондуліну використовується в більш ніж ста країнах, на всіх п'яти континентах. Покрівельні роботи з використанням Ондуліну - це суцільний захват, легкість монтажу і відмінний результат,довговічна покрівля.

До слова, трохи статистики. ОНДУЛІН робиться на шести фабриках у різних країнах. Ондулін робиться методом насичення якісним бітумом органічних волокон при підвищених показниках тиску і температури. Листи ондуліназабарвлюються ще перед просоченням матеріалу бітумом, що гарантує тривале збереження яскравості кольору покрівлі. Ондулін не містить в собі небезпечного для здоров'я людини азбесту (на відміну від традиційного шиферу). Ондулін ніколи не заіржавіє, як металочерепиця або покрівельне залізо. Він не гниє з часом і стійкий до дії хімікатів. Ондулін відмінно підходить для погодних умов нашої країни. Витримує нагрівання до 100-110 град., так само як і грізні зимові морози.

Ондулін ВідгукиГарантія на Ондулін від виробника аж 15 років! За фактом, Ондулін служить до 50 років. Покрівля з ондуліна (при грамотно і вірно виконаній обрешітці) здатна тримати вельми потужне снігове навантаження і шквальний вітер до 180-190 км/год (як показали випробування, що проводяться в Канзасі).Листи Ондуліна, як уже було згадано, не містять шкідливого для здоров'я азбесту і виготовляються з екологічно безпечних матеріалів. Ондулін пройшов сертифікування вітчизняними службами, як екологічно чистий та пожежо-безпечнийпокрівельний матеріал.

Основа складу Ондуліну - очищений бітум; волокниста целюлоза; мінеральний наповнювач; термосмола; мінеральні барвники (пігменти).

Візуальні та й механічні характеристики Ондуліну. Ондулін в індивідуальному малоповерховому будівництві.

Хвилясті листи Ондуліна (нагадують шифер) часто використовують для покрівлі дахів дач, котеджів, приватних будинків, цілих вілл і резиденцій. Що ж насправді робить Ондулін таким затребуваним матеріалом у особистих забудовників? У чому секрет? Кольорова, яскрава покрівля дуже класно підкреслить екстер'єр вашого котеджу, зробить його ще красивішим. Матеріал надзвичайно легкий, у зв'язку з чим, їм надзвичайно комфортно перекривати і старенькі даху, зі слабкими кроквяними системами. Ондуліном надзвичайно просто закривати дах - ви можете виконати монтаж Ондуліну навіть самостійно, не вдаючись до допомоги найманої бригади покрівельників. Монтаж Ондуліну не вимагає якоїсь особливої ??підготовки. Потрібно володіти елементарними навичками роботи з простими інструментами і чітко слідувати вказівкам в інструкції, що додається до комплектів листів Ондуліну.

Роблячи свій вибір покрівельного матеріалу на користь Ондуліна, ви отримуєте відразу повний комплект - все, що потрібно для покрівлі. Необхідні листи, конькові деталі, особливі цвяхи, лінійку додаткових аксесуарів. Все це відразу можна купити в комплексі, на будівельній базі або магазині.

Покрівельні листи Ондуліна вживаються і у великому, капітальному будівництві. У списку видів будівель, дахи яких криють Ондуліном: житлові багатоповерхівки, школи, лікарні, поліклініки, адміністративні будівлі, виробничі цехи заводів. Переваги Ондуліну очевидні: економічність, висока швидкість монтажних робіт, довговічність - роблять Ондулін вкрай затребуваним і в капітальному будівництві.

Колірні рішення, кольори листів Ондуліну вкрай різноманітні. Кожен забудовник зможе підібрати хороший варіант саме для свого будинку.

Фото Каркас