Сайт
Головна - Дах і покрівля - Покрівля даху металочерепицею

Покрівля даху металочерепицею

Металочерепиця прийшла на вітчизняний ринок будівельних матеріалів не так давно, проте вже зараз вона часто вживається в малоповерховому будівництві. Завдяки універсальності, довговічності, зручності монтажу, а також привабливому зовнішньому вигляду, металочерепицею криють дахи будинків у всіх наших регіонів, від теплих південних, до суворих північних. При цьому вартість покрівлі з металочерепиці вельми бюджетна. Дешевизна - це чи не головний козир металочерепиці.

Переваги покрівлі з металочерепиці.

Монтаж металочерепиціДах вкритий металочерепицею вживається в будівництві особняків, мансард, публічних будівель, торгових павільйонів, ринків. Її з великим успіхом використовують при капітальному ремонті на старих дахах. При наявності якихось елементарних навичок в будівництві реальновиконати покрівлю з металочерепиці своїми руками.

Покрівля з металочерепиці невибаглива і відмінно виглядає. При цьому металочерепиця може бути змонтована на даху досить складної конфігурації. Єдине, повинні бути рівні (або кутясті, ламані) скати, але ніяк не дугоподібні.

Металочерепиця - властивості покрівельного матеріалу.

Працюючи з металочерепицею, необхідно врахувати її індивідуальні особливості, як покрівельного покриття. У більшості випадків, металочерепиця йде для дахів звичайної форми з досить крутими схилами. На важкій покрівлі, зі складною геометрією витрата матеріалу неабияк зростає в наслідок того, що доводиться багато різати листи металочерепиці і виходить багато відходів.

Звичайна конфігурація даху (одно-двосхилий) дають можливість нормально зберегти кошти і дістати міцну конструкцію.

Листи металочерепиці треба монтувати на ідеальній поверхні. Це гарантує відсутність деформації. Бездоганний варіант - застосовувати деревні підкладки, обрешітку. Кроквяну систему даху обшивають латами. На неї і стелять покрівлю з металочерепиці. Регулюючи рівень планок обрешітки, робочі домагаються ідеально рівних площин схилів даху. Що і потрібно!

Як проводити виміри для правильного монтажу металочерепиці?

Щоб не зробити помилки і вірно змонтувати покрівельну конструкцію з металочерепиці, потрібно кропітко провести необхідні заміри. Особливо ретельно необхідно проміряти скати даху.

Головна для нас величина - дистанція від коника по карнизу. Даний розмір і форма даху, визначають потрібну довжину та кількість профільованих листів металочерепиці.

Покрівля даху металочерепицею. Монтаж

Листи металочерепиці кладуться так, щоб їх край виступав на 4см. Це забезпечує невелику щілину на конику для вентиляції. Не рахуючи цього, потрібно потурбуватися про рівномірний, без зсувів, монтаж решетування, а скати зобов'язані володіти вірною прямокутною формою. Тоді монтаж металочерепиці буде проведений якісно і ідеально.

Під покрівлею потрібно забезпечити відмінну вентиляцію, що запобігає виникненню води (конденсату, роси) на внутрішній поверхні листів металочерепиці. Під решетування потрібно розстелити плівковий матеріал (пароізоляційну мембрану). Так ви облаштуєте доброякісну покрівлю, яка багато років буде охороняти ваш котедж від руйнівної дії зовнішнього агресивного середовища.

Фото Каркас