Сайт
Головна - Дах і покрівля - Покрівля даху гнучкою бітумною черепицею

Покрівля даху гнучкою бітумною черепицею

Бітумна черепиця з кожним роком впевнено завойовує позиції на ринку покрівельних матеріалів, популярність серед будівельників і приватних забудовників.

Бітумна черепиця - це еластична композитна конструкція. На поверхні матеріалу нанесена базальтова посипка, що дає фактурний ефект, розкішний вигляд всієї вашої покрівлі.

Ізоляційні властивості такого даху на сто відсотків зупиняють всі звуки і шуми, що  надходять ззовні. Чи-то потужний дощ, град, вітер ви ніколи не відчуєте акустичний дискомфорт під дахом, вкритим бітумною черепицею.

Покрівля з гнучкої бітумної черепиціБітумна черепиця витримує навіть вкрай різкі перепади погодних умов. Крім усього іншого, бітумна покрівля стійка до ультрафіолету, а значить не вигоряє і вкрай довго тримає колір, як у нової.

Протягом десятиліть, покрівля з бітумної черепиці буде охороняти ваш будинок від зовнішніх агресивних факторів. Радувати красою і неповторністю вашого житла на багато років.

Методика монтажу кріпильних цвяхів влаштована так, що гонт черепиці прибитий 2-ма рядами цвяхів і відразу шапки цвяхів приховуються під пелюстками черепиці. Цей метод монтажу вкрай простий і доступний навіть для забудовників аматорів.

Легка черепиця запакована в невеликі упаковки. Всю вашу покрівлю можна привезти з магазину за одну ходку на звичайному легковику. Установка, монтаж бітумної черепиці не змушує застосовувати будь-які особливі прийоми або складне, дороге обладнання, інструмент. Для монтажу покрівлі з гнучкої черепиці знадобляться: покрівельний ножик, молоток, цвяхи і покрівельний клей.

М'яка бітумна покрівля - прекрасна і оригінальна!

Фото Каркас