Сайт
Головна - Дах і покрівля - Покрівельні матеріали для каркасних будинків

Покрівельні матеріали для каркасних будинків

Нинішній ринок покрівельних матеріалів неймовірно багатий і різноманітний. Велика частина сучасних покрівельних матеріалів відмінно поєднується з дерев'яними каркасними будинками, а це означає, що вибір дуже широкий і в архітекторів-дизайнерів є не малий простір для вибору покрівельного матеріалу.

Більш за все відомі матеріали для покрівлі даху каркасного будинку: м'яка бітумна черепиця; металочерепиця; ондулін; рулонні бітумні покрівлі. Рідше, проте, час від часу використовують мідну покрівлю або зовсім екзотичну - солом'яну або з очерету, в тренді зближення та єднання з природою.

Покрівельні материали Відгуки

М'яка черепиця надзвичайно часто застосовується в каркасному будівництві. Адекватна вартість, висока живучість, легкість монтажу, різноманітна колірна палітра, багато орнаментів - ось причини такої позитивної репутації гнучкої черепиці. Але для монтажу гнучкої черепиці необхідна жорстка база. Так що слід врахувати, що до зведеного кошторису витрат на влаштування покрівлі, крім самого покрівельного матеріалу потрібно включити OSB плиту або фанеру, якою зашиваються площини скатів даху, перш ніж стелити м'яку покрівлю.

Металочерепиця дешевше ніж гнучка черепиця, до того ж, для її монтажу не потрібно зашивати скати даху OSB плитою, а вистачає простої обрешітки. Металочерепиця бере ціною, її довговічність і привабливість нижче, ніж у бітумної покрівлі. Ще з'являються труднощі з звукоізоляцією, особливо це відчутно в нічну зливу...

Ондулін - хороший покрівельний матеріал для каркасного будинку, реально конкуруючий з бітумною черепицею в цьому секторі будівництва.

Бітумні рулонні покрівлі - порівняно юні покрівельні матеріали, на вітчизняному ринку покрівельних матеріалів точно. Однак, є думка, що за ними майбутнє індустрії покрівельних матеріалів. Може бути, що незабаром їх застосування досягне рівня м'якої бітумної черепиці.

А ось керамічна або цементна (цементно-піщана) черепиця в каркасних будинках фактично не використовуються. По-перше, керамічна черепиця занадто важка і стандартну кроквяну систему потрібно підсилювати, щоб можна було утримати покрівлю з такого важкого покрівельного матеріалу. По-друге, є багато сучасних замінників керамічної черепиці. По-третє: каркасні будинки вважаються економними, не дорогими, а натуральна черепиця - це привілейований, статусний і дорогий матеріал. І якось не логічно бачити таку високу ціну покрівлі, на тлі загальної дешевизни каркасного будинку в цілому.

Фото Каркас