Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Варіанти зовнішньої обробки каркасу

Варіанти зовнішньої обробки каркасу

Зовнішній вигляд будинку дуже важливий. Кожен господар пишається, якщо його котедж - найкрасивіший в районі. Варіантів і матеріалів зовнішньої обробки будинку, дуже багато. Для оздоблення фасадів каркасного будинку підходить більшість з них - це важлива перевага каркасної технології.

Облицювальна цегла. Традиційно, будинки з цегли у нас вважаються найкращими, надійними, такими, що говорять: господар домігся в житті багато чого. Звичайно, це все забобони, але нічого не заважає побудувати каркасний будинок, а зовні обкласти його облицювальною цеглою. Зовні, ніхто не помітить підміну. Крім того, між цегляною кладкою і каркасними стінами можна прокласти додаткове утеплення. У цілому, оздоблення цеглою, один з найдорожчих варіантів.

Термопанелі. Ефект цегляних стін можна забезпечити і іншими способами. Термопанелі, є тришаровою конструкцією з утеплювачем (мінвата, пінопласт) укладеним між двома жорсткими шарами (ПВХ, тощо). Зовнішня поверхня, найчастіше, виконується у формі цегеляної кладки і вкривається спресованою кам'яною крошкою. Панелі мають взаємні пази, які при з'єднанні панелей, утворюють монолітний малюнок цегляної стіни. Зовнішнє оздоблення термопанелями здійснюється звичайними саморізами, що кріплять панелі до профілів, встановлених на фасадах каркасного будинку.

Вініловий сайдинг. Найбільш популярний матеріал для обшивки каркасних будинків. Не висока ціна, легкість монтажу, різноманітність кольорів і текстур - це лише частина переваг сайдінга.

Блокхаус. Вагонка. Якщо є бажання надати каркасного будинку фактуру дерева або зрубу, застосовують вагонку для зовнішніх робіт або блокхаус. Після обробки лаком, каркасний будинок обшитий блокхаусом, зовні дуже складно відрізнити від натурального зрубу. А термін будівництва - півсезону, замість 2-х років.

Штукатурка. ОСП, якою обшитий каркасний будинок, можна просто поштукатурити. У південних регіонах, такий варіант обробки будинку, досить популярний. Адже зовнішня обшивка покликана не лише прикрашати будинок, але й додатково теплоізолювати його.

Фарбування. Крім штукатурки, ОСП обшивку каркасного будинку можна прогрунтувати і пофарбувати в будь-який колір. А можна, навіть, створити унікальну картину на стінах будинку.

Навісний цегла. Крім класичної облицювальної цегли, каркасний будинок можна оздобити профільованою навісною цеглою, яка кріпиться до стін на профілях. Цей вид обробки значно економніше в сенсі матеріалів, ніж звичайна цегляна кладка, завдяки особливій формі цегли.

Каркас обшитий ОСП

Фото Каркас