Сайт
Головна - Комунікації - Гаряче водопостачання в каркасному будинку

Гаряче водопостачання в каркасному будинку

Не принципово, є у вас централізовані інженерні мережі, або ж постане необхідність забезпечити незалежне водопостачання заміського каркасного будинку.

Всі ми, просто споживачі, (як казав герой Бійцівського клубу). Ми звикли до благ цивілізації у власних міських квартирах. Їдучи в приміський каркасний будинок, ми ніяк не хочемо з ними розлучатися. Тому так чи інакше, перед нами постає питання водопостачання взагалі: чи це водопостачання будинку з індивідуальною свердловини або з дачного колодязя, і зокрема, про постачання гарячою водою приміського каркасного будинку. Нам вже важко уявити своє життя без здатності прийняти добрий гарячий душ, помити посуд, елементарно вмитися з ранку теплою, а не холодний водою з відра, з крижиною. :) Будівельні компанії різного рівня, чимало років займаються гарячим водопостачанням (ГВП) малоповерхових каркасних будинків і можуть в короткі терміни забезпечити клієнту повноцінний водогін.

Зараз, вибір водогрійних систем надзвичайно широкий, як по конструкції, так і відповідно потужності, і методиці включення. Специ по опаленню та ГВП підберуть, спільно з вами, кращу персональну схему постачання гарячою водою, конкретно для вашого будинку. Системи підготовки гарячої води для водопостачання можуть бути автономними або вбудованими в систему опалення.

Власний вибір в цьому питанні можна визначити вже в даний момент, відповівши для себе на деяку кількість питань: скільки людей стане жити в побудований каркасному будинку, який рівень потреби в гарячій воді, скільки точок водоспоживання вам буде потрібно (умивальники, душова, раковина на кухні, пральна машина, ванна, басейн, джакузі, сауна тощо.). Тобто виходячи з доступу до енергоносіїв визначається, яким буде гаряче водопостачання заміського каркасного будинку. Воно може бути електричним або працювати на газі. Зрозуміло, що обладнання на газу, на багато вигідніше, за умови, звичайно, що у вас на ділянці підведено газ з централізованої системи. Однак і відсутність газу у вашому приміському каркасному будинку, не катастрофа. Газифікація нашої країни надзвичайно низька, хоча ми транспортуємо російський газ у великих обсягах через свою землю. Так що, якщо газу немає і не передбачається, є варіант використовувати електричні нагрівачі.

Горяче водопостачанняІснують водонагрівачі двох типів: проточні водонагрівальні системи та накопичувачі. Висококваліфіковані професіонали по роботі з опаленням, врахують всі побутові умови та особливості вашого будинку, визначать, яке обладнання для них більш відповідне, в плані співвідношення: ціни та якості.

Технічні відмінності нагрівачів такі. Проточний, нагріває воду одномоментно: вона проходить через термоелектронагрівач, і коли відкриваєте кран - одразу отримуєте воду підходящої температури. Він розрахований на звичайну напругу, 220 В., і за хвилину видає 4-7 літрів підігрітої води.

Накопичувальний нагрівач, або бойлер водоелектронагрівач, має обсяг від 5 до 600 л. Температура води, яку видає система, регулюють термостатом, в спектрі від 7 по 87 град. Бойлер підігріває воду в резервуарі до заданої на термостаті температури і автоматоматіческі підтримує її.

Для гарячого водопостачання каркасного заміського будинку, ще вживають газові водонагрівальні прилади, недоліком, яких, є досить значні габарити. Якщо умови дозволяють - варто поміркувати про газове опалення в особистому будинку.

Фото Каркас