Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Підлоги і підлогові матеріали в каркасному будинку

Підлоги і підлогові матеріали в каркасному будинку

Підлога в дерев'яних каркасних будинках є поєднанням двох підсистем: чорнову підлогу і чистову підлогу. У даній статті ми дізнаємося, що з себе представляють підлоги в дерев'яних каркасних будинках і які особливості накладає дана технологія будівництва на установку підлогових покриттів.

Чорнову підлогу в дерев'яному каркасному будинку - це або OSB плита, або дошка підлоги, постеленной на балки перекриття, які представляють собою, по суті, систему лагів. З чистовим підлогою все не так однозначно і просто. Для фінішної обробки підлоги можуть використовуватися дуже різні матеріали, покриття для підлоги. Ось перелік найпоширеніших оздоблювальних матеріалів для підлоги.

- Паркет;

- Дошка підлоги;

- Підлога з плит ДВП;

- Ламінат;

- Лінолеум;

- Ковролін;

- Підлогова керамічна плитка, кахель;

- Плитка з каменю (натурального або штучного).

Звичайно, кожен матеріал для формування чистового статі має свої переваги і недоліки. Для різних підлогових покриттів використовуються свої види кріплення і способи монтажу.

Паркет - класичний чистову підлогу. Цей вид обробки підлоги вважається досить дорогим, а значить - елітним. Вибір візерунків, кольорів і відтінків паркету дуже широкий. Так що, кожен зможе вибрати паркет на свій смак. Однак, паркетна підлога досить примхливий, вимагає досить постійних температури і вологості в будинку, а також, досить трудомісткого відходу.

Куди більш практичні, невибагливі і що важливо, дешеві, такі види підлогових покриттів, як лінолеум, ламінат.Лінолеум поставляється в рулонах. Кольорові рішення вкрай різноманітні. Сам лінолеум досить тонкий. Кріпиться на чорнову підлогу за допомогою спеціального клею.

Ковролін - також досить практичний вид підлогового покриття. До достоїнств ковроліну можна віднести досить низьку вартість, простоту монтажу і догляду, багату кольорову гаму. Найголовніше, що вигідно відрізняє ковролін від інших сучасних покриттів - він приємний під ногами. За цим, особливо актуально застосовувати ковролін в дитячих кімнатах і спальнях.

Також, в дерев'яних каркасних будинках з успіхом застосовують системи теплих підлог. Це велика тема для окремої статті. Однак тут слід сказати, що з теплими підлогами не можна застосовувати паркет, так як він пересохне і зруйнується. А ось такі покриття як лінолеум, ламінат не бояться підвищених температур, що виходять від підігрівається підлоги.

Фото Каркас