Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Оздоблення зовнішніх стін каркаса сайдингом

Оздоблення зовнішніх стін каркаса сайдингом

Вініловий сайдинг - один з найпопулярніших матеріалів для зовнішнього оздоблення стін в каркасному будівництві. Сайдинг поєднує в собі масу достоїнств, які і обумовлюють його популярність. У даній статті ми поговоримо про вініловий сайдинг, його переваги та особливості монтажу на каркасних стінах.

Переваги вінілового сайдинга:

- Доступна ціна;

- Досить висока довговічність;

- Багатий вибір забарвлень і текстур;

- Простий монтаж;

- Легко миється, чиститься;

- Невеликий питома вага (низька навантаження на несучі конструкції стін);

Очевидних недоліків не виявлено. У своєму ціновому сегменті, вініловий сайдинг дійсно - лідер. Якщо сайдинг якісний, від перевіреного виробника і змонтований правильно - то ніяких проблем з його експлуатацією не буде, одні вигоди.

Сайдинг монтують до фасадів каркасних стін на профілях з тонкої сталі. Кріплення проводиться саморезами, через спеціальні довгасті отвори на краях смуг сайдинга. Довгасті отвори дозволяють сайдингу вільно зміщуватися, якщо виникли лінійні деформації через перепади температур. Відповідно, і саморізи не повинні бути загвинчені до упору. Їх трохи не до заганяють і сайдинг, як би висить на саморізах, а не прибитий щільно до фасаду. Система профілів, до якої прикручується сайдинг може регулюватися, що дозволяє домогтися ідеально рівних площин стін зовні. Це вкрай важливо, для такого матеріалу, як сайдинг, де нерівності фасаду відразу дадуть про себе знати щілинами між смугами сайдинга.

Монтаж сайдинга походить від цоколя до верху. Зміцнюється нижній пояс сайдинга. Далі, встановлюється наступний, таким чином, щоб верхня смужка закривала місця кріплення нижньої смужки. Та й з естетичної точки зору більш правильно, та й вузли кріплення не піддаються впливу вологи, яка могла б привести до ржавенія саморізів та іншим небажаним явищам. Крім того, така схема монтажу сайдинга, з накладкою верхнього профілю на нижній, гарантує, що атмосферна волога (дощ, сніг) не потрапить на внутрішні шари каркасної стіни.

Розрізняють смуги сайдинга з одинарною сходинкою, з подвійною, і з потрійною. Найбільш поширений сайдинг з двома сходинками. У комплекті з сайдингом можна і потрібно придбати доборні елементи - спеціальні профілі, за допомогою яких обробляються кути будинку, переходи до цоколя, вентиляційні віддушини, периметри віконних і дверних прорізів тощо.

Фото Каркас