Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Меблі в каркасному будинку

Меблі в каркасному будинку

Дерев'яні каркасні будинки більш ніж гнучкі в плані інтер'єрів, внутрішнього декору і меблювання. У даній статті ми поговоримо про особливості застосування меблів в дерев'яних каркасних будинках.

Внутрішнє оздоблення каркасних будинків досить уніфікована: широкий вибір підлогових покриттів; стіни обшиті гіпсокартоном; рівні стелі. Очевидно, що з такими вихідними можна на виході отримати внутрішній інтер'єр практично в будь-якому стилі: строгий європейський; сільський; модерн; японський стиль і багато-багато інших. А значить, для кожного з цих стилів доведеться ставити в приміщеннях будинку відповідну меблі.

Ясна річ, що з установкою будь-яких окремо стячих меблів, немає ніякої різниці між кімнатами каркасного будинку і якого-небудь іншого. А от з вбудовуваної корпусними меблями не все так просто. Велика корпусні меблі вимагає кріплення до стін, стелі.

Види вбудовуваної корпусних меблів, що вимагає кріплення до стін, стелі, перекриттів:

- Шафи купе;

- Кухонні навісні шафки;

- Стелажі;

- Стінки;

- Ніші;

- Гардеробні.

Якщо мова йде про монтаж вбудованих меблів у будинку з суцільними стінами (цегла, піноблок і.т.п.), то просто свердляться отвори, вганяють дюбеля і в цих точках відбувається кріплення великої корпусних меблів, навісних ящиків.

У дерев'яному каркасному будинку, так просто в стіні не зробиш кріплення. Незрозуміло де каркасна стійка, а де порожнечі між стійками. Відповідно, з монтажем корпусних меблів виникають складності. Бачиться тільки один вихід. Необхідно ще на етапі проектування передбачити місця, де буде розташовуватися зазначена вбудовані меблі. І в цих місцях організувати суцільні дощаті вставки в каркасі, до яких можна надійно прикріпити меблі, без ризику промахнутися. Так що, розумно продумувати концепцію каркасного будинку від початку і до кінця, ще на етапі проектування. Тобто ще до початку будівництва потрібно мати чіткі плани та проектну документацію, від фундаменту, до внутрішнього оздоблення та меблювання інтер'єру.

Фото Каркас