Сайт
Головна - Каркасні будинки - Інструменти в каркасному будівництві

Інструменти в каркасному будівництві

В даному огляді ми розглянемо основні інструменти і пристосування, що застосовуються в каркасному будівництві. Насправді, набір інструментів, достатній, щоб побудувати дерев'яний каркасний будинок - вельми скромний, дешевий і доступний. Так що, ми ось в цій статті вас зараз ознайомимо з переліком інструментів і обзавівшись їм, ви зможете приступити до самостійного будівництва свого каркасного будинку.

Вимірювальні і розмічальні інструменти. Рулетки на 5, 10 і 30м для обміру дошки та контролю монтажних робіт; куточки для контролю прямих кутів між елементами каркаса; олівці будівельні та крейда для нанесення заміток, позначок на конструкціях каркаса і обшивки; рівні і водні рівні для контролю; шнур-маркер.

Інструменти для будівництва фундаменту і робіт нульового циклу. Лопати штикові для підготовки траншей для фундаменту; лопати совкові для земельних робіт і вирівнювання ділянки забудови; відра для перенесення грунту, піску, цементу, води; ноші або тачка для перевезення розсипних будматеріалів (грунт, пісок, щебінь, цемент); бетономішалка для приготування бетону; кусачки і плоскогубці для згинання дроту.

Основний набір інструментів для зведення каркаса. Пили ножівки по дереву для обрізки дошки; молотки для забивання цвяхів при складанні каркаса; сокира для підгонки і збірки каркаса; гвоздодер для витягування цвяхів.

ІнструментиІнструменти для оздоблювальних робіт. Степлер будівельний для нашивки вітрозахисту, пароізоляції; верстат для будівельного скотча для забивання швів на стиках гипсокартона і ОСП; великий канцелярський ніж для різання гіпсокартону, плівки тощо; викрутки.

Електроінструмент та пневмоінструмент. Електродриль для висвердлювання отворів в каркасі під різьбові шпильки; перфоратор для робіт з фундаментом, підготовки отворів під анкерні болти і в інших складних місцях; шуруповерт для загвинчування саморізів при кріпленні OSB плит, гіпсокартону, вагонки; дискова електропила для відрізання дошки при монтажі каркаса; торцева пила, встановлена на стаціонарному мірному столі, для торцювання дошки по заданих розмірах; електролобзик для тонких робіт, наприклад, при установці і підгонці крокв; електрорубанок для коригування поверхонь дошки, в разі необхідності; пневмомолоток для більш швидкої і якісної забивання цвяхів при складанні каркаса і окремих стінових панелей на виробництві.

Фото Каркас