Сайт
Головна - Каркасні будинки - Матеріали в каркасному будівництві

Матеріали в каркасному будівництві

У даній статті ми перерахуємо і коротко розберемо всі основні матеріали, що застосовуються в каркасному будівництві. Надалі, ми присвятимо цілий ряд статей на нашому сайті докладного розгляду найбільш важливих будівельних матеріалів, окремо. А зараз, просто зробимо загальний огляд. Тим більше, що каркасний будинок - комплексна, багатошарова конструкція, що включає великий список різних матеріалів, що використовуються в будівництві.

Для зведення фундаменту використовуються класичні матеріали: розчин; цегла, бетонний блок, бутовий камінь; бетон; арматура; заповнювачі для бетону: щебінь, гравій.

Матеріали для каркасаДерев'яна дошка або брус - основа каркасних конструкцій будинку. В основному застосовується соснова дошка товщиною 50-60 мм і шириною 100-250мм. Дошка повинна бути просушена до 18-20%. Допускається тільки свіжа, примусово висушена в електросушильних, оброблена антисептиками і антипіренами дошка. Обробка антисептиками дозволяє захистити деревину від гнилі, паразитів. Антипірени підвищують пожежну стійкість деревини. Така дошка вже не підтримує горіння, а лише обвуглюється.

Обшивка, OSB плита - застосовується для обшивки каркаса зовні. Плити ОСП нашиваються внахлест, що дозволяє не тільки захистити будинок від вологи і вітру (один з рубежів захисту), але і зробити конструкцію каркаса ще жорсткіше.

Утеплювач. Варіантів самого утеплювача багато, а суть одна - забезпечити теплоізоляцію будинку. Як утеплювач для каркасного будинку застосовуються: мінеральна вата; скловата; базальтова вата; пінопластові плити; ековата; легкий саман.

Покрівельний матеріал для каркасного будинку дуже різноманітний. Криють дахи каркасного будинку м'якою бітумною черепицею; металочерепицею; ондуліном; мідною черепицею, м'якою полімерною черепицею.

КаркасОбробний матеріал для фасаду каркасного будинку: вініловий сайдинг; металевий сайдинг; блокхаус; вагонка для зовнішніх робіт; термопанелі; облицювальна фасадна плитка; декоративний цегла.

Матеріали для внутрішнього оздоблення каркасних стін: гіпсокартон; вологостійкий гипсокартон; кахель; вагонка для внутрішніх робіт; вагонка ПВХ.

Підлога: чистова дошка підлоги; ламінат; лінолеум, паркет, ковролін.

Крім того, каркасний будинок комплектується безліччю додаткових елементів, починаючи від систем комунікацій: дроти, труби, повітроводи, котли, радіатори, розетки і багато, багато іншого, закінчуючи вікнами, дверима, металевими гратами, водостоки.

Фото Каркас