Сайт
Головна - Каркасні будинки - Переваги каркасних будинків

Переваги каркасних будинків

У даній статті ми розберемо основні переваги та плюси дерев'яних каркасних будинків, побудованих за канадською технологією. Розберемо ті моменти і особливості, які дозволяють каркасній технології займати чільне місце в малоповерховому будівництві.

Бюджетність, відносно невисокі ціни - один із серйозних аргументів ЗА каркасне будівництво. Деревина, ОСП, утеплювач - не найдорожчі матеріали. Легкий фундамент дозволяє також непогано заощадити. Для забезпечення норм по теплоізоляції, при зовсім не товстих стін. Ну і в процесі експлуатації, каркасний будинок економічний, бо не вимагає значних витрат на опалення.

Технічна досконалість каркасного будинку також не викликає сумнівів. Каркасний котедж - це комплексна, гармонійна конструкція, в якій дерев'яний каркас несе опорні функції, а утеплювач свої - теплоізоляційні. На місці і ОСП та вітрозахист, пароізоляція, зі своїми специфічними функціями. Ну і обробка, покрівля, підлоги, комунікації. Проектування каркасного будинку також досить просунуте. Сучасні спеціалізовані комп'ютерні програми дозволяють спроектувати і сконструювати каркасний будинок, буквально до сантиметра дошки, до цвяха.

Каркасні будинки - абсолютно чисті та екологічно безпечні. Матеріали, застосовувані в каркасному будівництві відповідають найвищим стандартам екологічної безпеки (нормам Канади і США, які суворіші за Європейські, не кажучи про Російські стандарти).

Каркасний будинок дуже теплий, при вельми не товстих стінах забезпечує дуже хороші показники теплоізоляції. Так що мешканці каркасного будинку не мають проблем в холодну зиму, при цьому, значно економлячи на енергоносіях для опалення будинку, в порівнянні з будинками за іншими технологіями.

Довговічність і надійність каркасних будинків також не викликає сумнівів. Каркасні будинки в Канаді, США і Західній Європі. Головне щоб при проектуванні і будівництві були дотримані принципи канадської технології (про єдині норми говорити не доводиться). Так що слід довіряти будівництво каркасних будинків професійним компаніям, а не шарашкіна контора і шабашникам, без серйозних рекомендацій і портфоліо минулих робіт.

Ще одна перевага дерев'яних каркасних будинків - висока швидкість будівництва. Буквально за 6-8 місяців зводиться каркасний будинок, під ключ. У березні-квітні ллють фундамент, а десь до кінця жовтня будинок можна здавати мешканцям під заселення.

Фото Каркас