Сайт
Головна - Дах і покрівля - Покрівельне залізо

Покрівельне залізо

Покрівельне залізо - це один з найдавніших покрівельних матеріалів. Не дивлячись на свою старовину, покрівельне залізо дуже активно використовується і в наші дні, воно не втратило своєї популярності. Про сучасне використанн металевих покрівель і піде мова в даному огляді.

Для того щоб покрівельне залізо не іржавіло, його поверхні захищають спеціальними покриттями. Для цього використовується або оцинковка, або полімерна плівка.

Покрівельне залізо має ряд вагомих переваг:

Покрівля з заліза - це один з найдешевших видів покриття даху;

- Вага покрівельного заліза і покрівлі в цілому, не великі. Не дивлячись на те, що метал вважається важким матеріалом, у зв'язку з тим, що використовується тонке листове залізо, маса покрівлі мінімальна.

Монтаж покрівлі з металевих листів досить простий і не потребує якихось особливих знань і навичок.

- Естетичний вигляд металевої покрівлі досить простий і суворий. Так що, якщо вам не потрібний помпезний дах - цілком підійде покрівельне залізо.

Монтаж покрівельного заліза здійснюється шляхом прибивання листів до скатах даху. З боків, суміжні листи покрівельного заліза з'єднуються в загин, як показано на зображенні.

Монтаж покрівельного заліза

Крім самого покриття покрівлі, з листового оцинкованого заліза роблять і допоміжні елементи: карнизи, коньковиє накладки, водостоки.

Фото Каркас