Сайт
Головна - Дах і покрівля - Ондулін Євро Шифер

Ондулін Євро Шифер

Досить широке поширення в останні роки отримує такий покрівельний матеріал, як Ондулін. Так, з падінням залізної завіси, на ринок країн співдружності проникають кращі розробки і досягнення Заходу і будматеріали тут не виняток. Ондулін - якраз один з таких продуктів.

Ондулін візуально (що стосується форми та геометрії) схожий на звичайний шифер. Такі ж листи з хвилястістю. Але на відміну від моторошного севдепівского шиферу, ондулін не містить шкідливого азбесту; має значно меншу вагу; не кришиться і не так просто ламається.

Листи ондуліна

Основа листів ондуліна - бітум, як і в м'якій покрівлі. Особливі органічні волокна, одержувані з нафти, просочують бітумом, при цьому, фарбувальні елементи поміщають у внутрішніх шарах матеріалу, що гарантує тривалу стійкість кольору ондуліна.

Монтаж ондулінаМонтаж ондуліна вельми простий і не потребує якихось особливих навичок. Покрівельними саморізами листи кріпляться до решетування, системі рейок, якими зашиті схили даху.

Ондулін має низку важливих плюсів:

- Ондулін, як матеріал на основі бітуму, дозволяє зробити якісну, герметичну покрівлю.

- Гідроізоляція і звукоізоляція покрівлі з ондуліна знаходяться на дуже високому рівні.

Монтаж ондуліна на даху достатньо простий і швидкоплинний, так що це і привід трохи заощадити, як час, так і гроші.

- Досить просто здійснити ремонт покрівлі з ондуліна. Хоча, при тому терміні гарантії, який дається на листи ондуліна виробником, до ремонту справа дійде дуже не скоро.

Фото Каркас