Сайт
Головна - Дах і покрівля - Цементна черепиця

Цементна черепиця

Цементна або цементно-піщана черепиця є гарною альтернативою дорогої натуральної керамічної черепиці. Про цей інноваційний покрівельний матеріал і поговоримо в даному огляді.

Неминуче порівняння цементно-піщаної черепиці і натуральної черепиці, тому це дуже близькі, по суті, покрівельні матеріали. Та що там говорити, цементна черепиця була винайдена, як альтернатива елітної керамічної черепиці.

Спроби наблизити властивості цементної черепиці до керамічної, треба сказати, мають не малі успіхи. Подібності такі:

- Обидва види черепиці досить важкі, а тому, потребують серйозного каркаса, потужної кроквяної системи.

- Геометричні параметри та конфігурації черепиці дуже схожі.

- Керамічна черепиця, як цементна дуже міцні і красиві.

- Сучасні технології дозволили не тільки наблизити колірну гамму черепиці до натуральної черепиці, але і значно урізноманітнити палітру цементної покрівлі.

Цементно-піщана черепиця - по суті бетонна. Склад сучасної цементної черепиці:

- Портландцемент;

- Кварцовий пісок;

- Барвник, пігмент (Оксид заліза).

Зрозуміло, що при такому складі виготовлення цементної черепиці куди швидше, ніж керамічної. Та й за ціною, цементна виходить дешевше. Крім того вона і трохи міцніше керамічної.

Цементно-піщана черепиця

Керамічна черепиця виготовляється шляхом формування глиняної суміші в формах, а потім обпалюванням. Процес складний і досить тривалий. Якщо технологія не буде налагоджена буде багато браку. А так, зробив формувальну суміш, уклав у форми і дочекався поки застигне черепиця.

Фото Каркас