Сайт
Головна - Комунікації - Кільця для колодязя

Кільця для колодязя

Коли добувають воду, бурять свердловини, риють колодязі, просто необхідно зашити, захистити шурф колодязя від осипання. Ідеальним способом зробити такий захист, є установка залізобетонної «сорочки» в шурфі. Її роблять із спеціальних ЗБВ виробів - кілець. Це спеціальні колодязні ЗБВ кільця. Про кільця ЗБВ для влаштування колодязів, і не тільки, ми й поговоримо в даному огляді.

Кільця для колодязів, у форматі стандартних ЗБВ виробів бувають декількох діаметрів, стандартних розмірів. Від зовсім невеликих, тих кілець, якими обрамляють вузькі шурфи свердловин, до середніх і великих по діаметруЗБ кілець для криниць.

Кільця колодязя ЗБВ

Залізобетонні кільця для колодязів (ЗБВ) виготовляють в спеціальних формах. Матеріал - важкий залізобетон. Усередині кільця встановлюють каркас із сталевої арматури. Це гарантує міцність і довговічність кілець. Нагорі кілець встановлюються три сталеві петлі (як і в більшості інших ЗБВ), для підйому кілець і установки за допомогою крана.

Параметри ЗБ кілець: 70см, 100см, 150см, 200см, 240см, 300см. Висота ЗБ кілець: 30см, 50см, 60см, 90см, 120см, 150см, 180см, 200см.

У комплекті з ЗБВ кільцями використовуються і ЗБ кришки, як глухі, так і з отвором під люк.

Крім обрамлення шурфів колодязів ЗБ кільця застосовують для влаштування септиків, відстійників та інших подібних об'єктів.

Фото Каркас