Сайт

ЖБ Паркани

Я впевнений, багато хто з вас бачили залізобетонні паркани, зібрані з типових ЗБВ елементів. ЗБ паркани бувають декількох видів. Про особливості конструкцій стандартних ЗБВ парканів та їх застосуванні в різних ситуаціях при будівництві, ми і поговоримо в цій статті.

Для огорожі великих будівельних об'єктів; режимних об'єктів; периметрів закритих територій, найчастіше застосовують потужні залізобетонні секції, стандартні ЗБВ вироби. У комплект таких ЗБВ входить велика (зазвичай рифлена) ЗБВ плита з двома напів-ногами. У комплект таких парканів входять і опори, у вигляді ще одного підвиду ЗБВ виробів - усічені чотиригранні піраміди, з квадратним отвором зверху (картинка).

ЗБВ парканові плити

Як бачимо, плити (за допомогою крана) встановлюються своїми напів-ногами в ці отвори на верхньому, зрізаному плато залізобетонних пірамід. Додатково, суміжні парканні секції з'єднуються шляхом зварних металевих пальців.

ЗБВ ПарканиПереваги таких залізобетонних огорож незаперечні:

- ЗБ паркани потужні і надійні;

- Установка готових секційних ЗБВ парканів значно швидше, ніж будь-яких інших видів огорож;

- Вартість ЗБВ секцій досить стерпна.

Є, безумовно і недолік. Без важкого підйомного крана такі ЗБВ паркани не встановити, в іншому, великий, важкий паркан - важка техніка, це логічно.

Існують також менш масштабні і більш декоративні варіантизалізобетонних огорож. У землю, по периметру, вкопують спеціальні залізобетонні стовпи, з перетином у вигляді букви «Н». У пази суміжних стовпів встановлюють по вертикалі 2-3-4 секції, плити, виконані з залізобетону. Такі плити значно менше, ніж описані вище ЗБВ. На плитах майже завжди є якісь візерунки, декор. Паркани з подібних ЗБВ використовують для огорож присадибних ділянок. Дуже красиве і вдале рішення. Огорожа виходить і досить міцною і красивою і не дуже дорогою.

Декоративний ЗБВ паркан

Фото Каркас