Сайт
Головна - Фундамент - ЗБ Бетонні фундаментні блоки (ФБС)

ЗБ Бетонні фундаментні блоки (ФБС)

Блоки ФБС - Фундаментні Блоки Стінові. Вкрай важливий в будівництві вид ЗБВ виробів. Сьогодні поговоримо про особливості застосування готових залізобетонних фундаментних блоків, переваги та недоліки використання готових ЗБ блоків.

ЗБ блоки використовуються в будівництві для зведення потужних стрічкових фундаментів. Також фундаментні ЗБВ блоки застосовуються для монтажу стін цокольних, нульових поверхів, стін підвальних приміщень. У деяких випадках, буває що з ФБС блоків зводять промислові цехи - невеликі, ангароподібні одноповерхові будівлі.

Фундаментні блоки

Важливі характеристики ФБС бетонних фундаментних блоків:

ФБС блоки робляться з особливо міцних важких бетонів;

Фундаментні блоки створюються із застосуванням армуючого сталевого каркаса, який додатково підвищує міцність блоків;

- ФБС стандартизовані і дозволяють створювати вкрай потужні і надійні фундаменти, основи для будівель, включаючи висотні споруди;

- Оскільки ЗБ фундаментні блоки знаходяться в землі, практично завжди повністю нижче рівня грунту, то бетон для їх виробництва характеризується високою морозостійкістю і стійкістю до агресивного впливу вологи.

Блоки забезпечені сталевими петлями, для того, щоб чіпляти їх гаками підйомного крана і встановлювати блоки на своє місце, в траншеї, на місці стрічки фундаменту. По торцях фундаментних блоків є невеликі пази порожнечі. Вони потрібні для заливання розчином, щоб з'єднати фундаментні блоки воєдино, в цільну стрічку фундаменту.

Якщо є необхідність в будівництві потужного стрічкового фундаменту, завжди розумніше скористатися готовимиЗБВ блоками, ніж лити потужну стрічку в опалубці. Якщо ж потрібен не такий потужний стрічковий фундамент, стрічково-стовпчастий фундамент, плитковий фундамент - то краще заливати залізобетон за місцем.

Фото Каркас