Сайт
Головна - Металоконструкції - Художня ковка металу Ковані елементи

Художня ковка металу Ковані елементи

Художня обробка металу, кування - це дуже давнє мистецтво. Тим не менш, виходить так, що художня ковка і вироби, що виходять в її результаті (ковані елементи), вкрай затребувані і в наші дні. Багато хто з нас бачать ковані елементи, конструкції із застосуванням технології кування металу, щодня! Ми бачимо металеві паркани, решітки на вікнах будинків, ворота з металу, елементи декору на фасадах будинків, ліхтарі, козирки над парадними. Чимало з вищеперелічених металевих конструкцій прикрашені ковкою, кованими елементами, художнім куванням.

Художня ковка

Особисто мені найбільше часто доводилося бачити такі ковані вироби, об'єкти, прикрашені куванням:

- Паркани з металу, прикрашені різними стандартними або авторськими кованими елементами (листки, піки, завитки);

- Суцільні гаражні (або дворові) ворота зі сталевого листа або профнастилу, прикрашені кованим листям, ліанами, кетягами сталевого винограду, кованими піками зверху тощо.

Грати на вікнах першого поверху приватних будинків або адміністративних будівель, із застосуванням кованих завитків і інших прикрас, зроблених методом кування.

- Ажурні ковані кронштейни, на яких встановлюються навіси над вхідними дверима.

Ковані прикраси на альтанках, верандах, навісах, ліхтарних стовпах.

Ковані прикраси, ковані елементи можуть бути, як стандартні, традиційні, каталожні, так і ексклюзивні, виконані майстром-ковалем за індивідуальними кресленнями. Зрозуміло, що і ціна стандартних кованих виробів на багато нижче, ніж авторських робіт, тим більше складних.

Фото Каркас