Сайт
Головна - Металоконструкції - Двотаврова балка Двотавр

Двотаврова балка Двотавр

У багатьох галузях будівництва прийнято використовувати в опорних конструкціях жорсткі сталеві балки. Зазвичай такі сталеві балки - це металопрокат. Найбільш популярний для використання в якості несучих балок сортамент металопрокату з перетином у формі букви «Н» - це т.зв. Двотавр або Двотаврова балка.

Двотаврові балки виготовляють методом гарячої прокатки сталевих болванок (заготовок) на потужних прокатних станах. Матеріалом, сировиною для виготовлення двотавра служать вуглецеві сталі і сталі з низьким вмістом добавок (низьколеговані сталі). Це забезпечує максимальну жорсткість двотаврових балок. Що і потрібно від них, у зв'язку зі специфікою, виконуваних і покладених на них функцій.

Двотаврові балки

Основне призначення двотаврів в будівництві - це створення опорних конструкцій перекриттів будівель, а також колон.

Двотаврові балки можуть бути декількох видів. Вид балки в маркуванні визначається буквеними індексами:

Двотавр для колон (К);

Двотаврові балки з широкою полицею (Ш);

- Балки двотаврові нормальні (Б).

- Балка (С) - спеціальні двотаврові балки, будівельні (за фактом, використовуються в основному в гірничодобувній галузі, в шахтах);

- Балка двотаврова (М) - будівництво мостів.

Балки з широкою полицею використовуються для створення опор і направляючих при монтажі різних несучих конструкцій будівель.

Балки-колони спроектовані так, що Двотавр із цим маркуванням здатний витримувати над-навантаження. Використовується такий Двотавр в особливо відповідальних, підданих динамічним навантаженням елементах конструкцій.

Двотаврові балки, як і швелер, характеризуються за номером. Розміри балок коливаються від 1см до 10см. Великі за розмірами двотаврові балки (а вони, природно існують), виконуються під замовлення, середніми і малими партіями.

Типовий розмір двотаврових балок по довжині, складає від 4 метрів до 12 м.

Фото Каркас