Сайт

ЛСТК

ЛСТК - це абревіатура, що приховує за собою таке ємне поняття, цілий спектр матеріалів: Легкі Сталеві Тонкостінні Конструкції. ЛСТК - це ціла серія профілів, металевих профільних пластин і монтажної фурнітури до них. Про профілі ЛСТК - наша сьогоднішня розповідь.

На фото нижче ви можете бачити, що з себе представляють самі різні профілі ЛСТК.

Профіль ЛСТК

Суть така, що ці тонкостінні і, здавалося б, сумнівні щодо міцності профільовані планки, сформовані з тонкого листового металу, будучи зібраними в замкнутий каркас, утворюють дуже жорстку просторову структуру. Такий сталевий каркас з профілів ЛСТК - прекрасна основа для формування несучих конструкцій, як малоповерхових житлових будинків, так і промислових будівель, споруд (гаражі, промислові цехи, ангари, доки, склади).

ЛСТК конструкції володіють наступними позитивними характеристиками:

- Висока технологічність, уніфікованість і швидкість збирання каркасів з профілів ЛСТК;

- Сталеві профілі ЛСТК абсолютно екологічно нейтральні і безпечні для людини;

- Каркаси будівель з тонких сталевих профілів - дуже жорсткі, міцні і надійні;

Вартість ЛСТК профілю досить невисока, у всякому разі, куди дешевше будувати каркасні будинки саме із сталевих профілів, ніж з тією ж, традиційної дошки;

Якщо застосовувати ЛСТК строго в своїх сферах, то важко знайти недоліки - це відмінна основа, прекрасний матеріал для несучого каркаса!

ЛСТК технологія

Вже зараз очевидно, що за ЛСТК технологією майбутнє у багатьох сферах будівництва. Так що, на развитокЛСТК технологій треба кидати все нові сили, пильно стежити за новими напрацюваннями в цьому перспективному напрямі в будівельних конструкційних матеріалів.

Фото Каркас