Сайт

Профнастил

Профнастил - провідний на сьогоднішній день матеріал для монтажу огороджувальних конструкцій і швидкомонтованих будинків. Без жодних сумнівів, широта використання профнастилу в будівництві, зобов'язує нас приділити цьому матеріалу особливу увагу. Отже, розберемося, що ж це за будматеріал -профнастил, і якими основними властивостями, перевагами він володіє.

Профнастил виготовляється з катаної листової сталі, товщиною в межах 0.5-1мм. У зв'язку з тим, що сама по собі сталь піддається корозії, і недовго зберігає свій красивий, блискучий, презентабельний вигляд, привиготовленні, виробництві профнастилу використовують багатошарові покриття сталевого листа. Спершу, лист сталі оцинковують з двох сторін. Також на поверхні листів профнастилу наносять такі покриття:

- Власне сталь, сталевий лист, товщиною до 1мм;

- Оцинкування (як ми вже згадали);

- Додаткове полімерне антикорозійне покриття;

- Грунтовка;

- Полімерне декоративне покриття (визначає колірне рішення профнастилу);

- Захисна плівка на поверхні.

Профнастил

Профнастил постачається в листах розмірами: 1200х1150 мм; 1180х1140 мм; 1140х1100 мм. Щоб лист профнастилу володів достатньо великою жорсткістю, його профілюють, в основному в трапецієподібну форму (проте, можлива і синусоїда, прямокутник та інші форми). Багато в чому, і за зовнішнім виглядом і за принципами виробництва, профнастил дуже близький з металочерепицею. Але зазвичай різниця у візерунку профілювання.

Паркани з профнастилаПрофнастил міцний, твердий, надійний, довговічний, дешевий, простий в монтажі, легкий, має багатий спектр колірних рішень. Профнастилу немає рівних на ринку огороджувальних оздоблювальних матеріалів!

Монтаж профнастилу здійснюють на металевий, сталевий каркас, за допомогою спеціальних саморізів з ущільнювачами.

Швидкобудуюємі будівлі (гаражі, ангари, склади тощо) будуються останнім часом винятково з профнастилу. Монтують простий збірний або зварний сталевий каркас. На нього, в якості огороджувальних конструкцій нашивають профнастил. Усередині монтують утеплювач і внутрішню обшивку.

Також профнастил широко застосовується для монтажу парканів, покрівлі дахів навісів тощо.

Фото Каркас